دربـاره مـن

همه چیز درباره علی یوسفی
همه چیز درباره من

بیوگرافی من

علی یوسفی هستم متولد ۱۳۷۷، عاشق و دلباخته دنیای گرافیک و برنامه نویسی، ساکن اصفهان
که در حال حاضر دانشجوی کارشناسی رشته نرم افزار هستم.


برنامه نویسی یا گرافیک!

شاید سوال بشه براتون که من بالاخره برنامه نویس هستم یا طراح گرافیک ؟!
راستش رو بخواین؛ برنامه نویسی قلب منه و طراحی گرافیک مغز من من عاشق هر دوشون هستم و هیچ وقت علاقم به یکیشون بیشتر از دیگری نیست!


گرافیک

در زمینه گرافیک تمام تلاشم رو کردم همیشه در طرح‌هام مفهوم و خلاقیت رو در اولویت اول قرار بدم، در واقع طرح بدون مفهوم و خلاقیت به مانند جسمی بدون روح است، بیشترین انرژیم رو روی مفهوم طرح‌هام گذاشتم، چه بسا طرح‌هایی که چند هفته طول کشید تا ایدشون تو ذهنم شکل بگیره و کار پروداکتشون تنها چند ساعت طول کشید...!!! من صرفا از نرم‌افزارهای ادوبی برای طراحی‌هام استفاده می‌کنم و فعلا سراغ نرم‌افزارهای دیگر طراحی از کمپانی های دیگر نرفتم.


برنامه نویسی

در زمینه برنامه نویسی سعی کردم همیشه همون قدر که روی کد نویسی و منطق برنامم وقت میزارم همون قدر و چه بسا بیشتر روی رابط کاربری برنامم وقت و انرژی صرف کنم انسان همواره ظاهر را بر عملکرد ترجیح میدهد و این بر هیچ کس پوشیده نیست ،شاید تجربه داشته باشید که خیلی از ما یه رابط کاربری خوشگل و پر از باگ رو به یه رابط کاربری زمخت و بدون باگ ترجیح میدیم! من همیشه سعی کردم از توانایی‌های گرافیکم به بهترین نحو توی پروداکت برنامه ها و وبسایتم استفاده کنم که همین ویژگی باعث تفاوت زیاد بین پروژه‌های من و یک فرد صرفا برنامه نویس شده است...


شروع برنامه نویسی

بیشتر از هر زبانی عاشق زبان برنامه‌نویسی سی‌شارپ هستم زیرا این زبان نقطه عطف ورود من به دنیای برنامه‌نویسی بود واکنون پس از گذشت بیش از 7 سال از شروع کدنویسی با این زبان همواره عشق من نسبت آن بیشتر و بیشتر شده است.


سفارش پروژه

دوستان عزیزم برای سفارش پروژه می‌تویند از سفارش پروژه قسمت اقدام کنید.


رزومه کاری

دوستان عزیزم، در زیر رزومه من رو مشاهده می‌کنید. همچنین می‌توانید آن را از این لینک نیز دریافت نمایید.

رزومه کاری علی یوسفی