حمایت از کودکان سرطانی موسسه خیریه محک
مرتب سازی :
تعداد : 9

ادوبی فتوشاپ - سه بعدی

 • تایپوگرافی سه بعدی خلاقانه از وفا همراه با ابر | فتوشاپ 589

  تایپوگرافی سه بعدی وفا در فتوشاپ

  گرافیک

  افکت ابر در فتوشاپ یکی از جذاب ترین و پرکاربرد ترین افکت های دنیای گرافیک است. با استفاده از افکت ابر (Clouds) در فتوشاپ می توان ابرهای بسیار زیبایی تولید کرده و از آن ها در طرح های گرافیکی استفاده نمود. در این آموزش قصد دارم تولید ابر در فتوشاپ را آموزش دهم، همراه من باشید.

  ساخت ابر در فتوشاپ 1401/12/08
 • طرح سه بعدی خلاقانه از تایپوگرافی Izeh (حادثه تروریستی ایذه) 908

  پروژه سوریه سازی ایران

  خلاقانه

  هنوز داغ حمله تروریستی حرم شاهچراغ خوب نشده بود که حمله تروریستی دیگری در ایذه و اصفهان رخ داد و داغ روی داغ دلمان گذاشت. حال و روز امروز ایران عزیزمان چیز خیلی عجیبی برای افرادی که تاریخ معاصر را دنبال کرده اند نیست. ایران کم کم و آهسته آهسته دارد به سوریه سال 2011 مبدل می شود. با این مقاله همراه من باشید.

  جنگ داخلی سوریه 1401/08/26
 • طرح گرافیکی سه بعدی Barzakh در ادوبی فتوشاپ 1,210

  بعضی وقتا هم همه چی خاکستریه

  تایپوگرافی

  بعضی وقتا همه چی هم خاکستریه یعنی اینکه، ما انسان ها در زندگی فراز نشیب های بسیاری را تجربه کرده و می کنیم، اما گاهی اتفاقاتی برای ما رخ می دهد که نه در دسته فرازها قرار دارد و نه در دسته نشیب ها! اتفاقاتی که موجب سردرگمی و بلاتکلیفی ما می شوند و اثرشان بسیار بدتر از نشیب های زندگی ماست.

  دوران خاکستری زندگی 1401/04/28
 • رندر رئال یک چکش فرضی با چاشنی تناقض در فتوشاپ 1,315

  یک تنـاقـض بزرگ

  خلاقانه

  دنیایی که در آن زندگی می کنیم مملو از تناقضاتی است که برای بسیاری از آنها هیچ دلیل منطقی وجود ندارد! یکی از بزرگترین تناقضات، نحوه برخورد تبعیض آمیز انسان با حیوانات مختلف است.

  حقوق حیوانات 1400/07/29
 • نقش و نگاری زیبا و رندر شده در ادوبی فتوشاپ 1,341

  ماندالای سه بعدی خلاقانه

  خلاقانه

  طرح های ماندالا به خودی خود در دنیای دو بعدی بسیار جذاب و دلپذیر هستند. اما می توان با چاشنی کمی خلاقیت و صبر و تحمل این طرح های جذاب را به دنیای سه بعدی منتقل کرده و بر زیبایی آن ها افزود .

  سبک هنری ماندالا 1400/05/27
 • تایپوگرافی سه بعدی انگلیسی، رندر شده در ادوبی فتوشاپ 3,247

  خلاقیت بدون مرز در گرافیک

  خلاقانه

  همانگونه که دنیای برنامه نویسی با وجود زبان های برنامه نویسی زیاد گسترده است. دنیای گرافیک نیز گستره بزرگی دارد. خلاقیت عنصری مهم در گرافیک است که موجب گستردگی زیاد دنیای گرافیک شده است. یک طرح بدون خلاقیت، کاملا بدون روح است و به سرعت از ذهن بیننده پاک می شود. طرحی در خاطر بیننده می ماند که در عین سادگی خلاقانه باشد.

  فتوشاپ سه بعدی 1400/05/26
 • تایپوگرافی سه بعدی الله در فتوشاپ با مفهوم زنگار قلب 9,408

  زنگار قلب

  خلاقانه

  هر کودکی در بدو تولد خدای متعال را در قلب خود کاملا شفاف و زیبا همراه خود دارد. در واقع خدا در نهاد همه ی انسان ها چه بخواهند چه نخواهند وجود دارد اما برخی کارها موجب زنگار گرفتن وجود خدا در قلب انسان می شوند. این طرح گرافیکی مفهومی به منظور القای مفهوم زنگار قلب طراحی شده است.

  معنی زنگار قلب 1400/05/26
 • کارکتر طراحی شده در ادوبی فیوز و رندر شده در فتوشاپ 4,501

  سپاس قهرمان سلامت

  خلاقانه

  ما مردم ایران باید با تمام وجود قدردان زحمات خط مقدم درمان کرونا باشیم. فرشتگانی که هیچ وقت جا نزدند. با وجود حقوق های اندک و با اینکه می توانستند از زیر کار فرار کنند، تا انتها ایستادگی کردند. آن ها خود را فدا کردند تا افراد کمتری از جامعه قربانی کرونا شوند. این طرح گرافیکی سه بعدی را به این فرشتگان تقدیم می کنم.

  سپاس قهرمانان سلامت 1400/05/25
 • طرح گرافیکی مفهومی از کرونا در برابر انسان 2,236

  طبیعت پیروز بر انسان

  خلاقانه

  کرونا یکی از بزرگترین دردهای بشر در قرن 21، بیش از آن که قربانیان زیادی گرفت، به انسان درس های مهمی آموخت. یکی از این درس ها ناتوانی همیشگی انسان در مقابل طبیعت بود. کرونا این مورد را به انسان آموخت که طبیعت همواره بر انسان پیروز است و انسان توانی برای مقابله با حقایق آن ندارد.

  کرونا انتقام طبیعت 1400/05/25