اصلاح نور و رنگ حرفه‌ای در افترافکتس

1400/06/26
نمایش: 2,324 پسند: 6 دیدگاه: 6 دریافت: 115
زمان خواندن: 1 دقیقه - جمعه 26 شهریور 1400

نرم افزار دوست داشتنی ادوبی افترافکتس همانقدر که در ساخت انیمیشن ها قدرتمند است، در اصلاح یک ویدیو خام هم توانایی زیادی دارد. نتیجه اصلاح نور و رنگ در ادوبی افترافکتس بسیار خارق الاده است.

اصلاح نور و رنگ حرفه ای در نرم افزار افترافکتس
مدت: 25 ثانیه - تعداد نمایش: 6

نزدیکی بسیار زیاد افکت‌ها در ادوبی افترافکتس به ادوبی فتوشاپ و قدرتمندی آنها باعث شده که بسیاری از تدوینگران از این نرم‌افزار برای تدوین ویدئوهای خود استفاده کنند. در واقع بسیاری از افکت‌هایی که در فتوشاپ و دنیای تک فریم می‌بینیم، مشابه آنها را نیز در ادوبی افترافکتس و دنیای فریم‌ها نیز می‌بینیم. برای خلق یک اثر زیبا و جذاب در ادوبی افترافکتس باید پاهای خود را فراتر از محدودیت‌ها گذاشت. نام افکت‌ها مشخص کننده محدوده استفاده آنها نیست! برای مثال در یک جا افکت مات شدگی(blur) نماینده تار شدگی است اما درجای دیگر اگر با بلند مودهای(Blendmode) دیگر ترکیب شود نماینده یک درخشندگی در کار ماست.


افکت هیت دیسترویشن(Heat Distoration)

این افکت افکتی بسیار زیبا برای ایجاد حالت لرزان در تصویر است، که عموما برای نمایش گرما در اطراف یک جسم استفاده می‌شود. اما همین افکت می‌تواند نماینده لرزش دوربین ورزشگاه در هنگام گل نیز باشد! پس همونطور که در بند اول گفتم صرفا نباید از یک پلاگین و طرح در محدوده نام آن استفاده کرد! برای خلق یک طرح جذاب و خلاقانه باید پاهایمان را فراتر از محدودیت‌ها قرار دهیم!

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: یکشنبه 23 بهمن 1401نمایش هفته : 9