ویدئو طرح خلاقانه مارپیچی فتوشاپ

1400/09/04
نمایش: 2,297 پسند: 7 دیدگاه: 4 دریافت: 63
زمان خواندن: 3 دقیقه - پنجشنبه 4 آذر 1400

یک هنرمند و طراح گرافیک، وقتی عیارش مشخص می شود که از تنها یک بوم سفید و دیگر هیچ چیز دیگر، طرح های خارق العاده ای خلق کند. وگرنه با پلاگین و طرح آماده همه طراح سطح بالا هستند!

ویدیو پروداکشن یک طرح خلاقانه در فتوشاپ
مدت: 2 دقیقه - تعداد نمایش: 9

یکی از بدترین شرایطی که هر طراح گرافیک ممکن است در آن را تجربه کند زمانی است که بخواهید دست به کار شده و طرحی را پیاده کنید اما هیچ ایده جذابی به ذهنتان نمی‌رسد. این یکی از بدترین شرایط طراحان است. نکته‌ای که وجود دارد این است که این شرایط اجتناب ناپذیر هستند. حتی برای قوی‌ترین و خلاق‌ترین طراحان دنیا نیز چنین شرایطی معمول است. خب حالا سوال اینجاست؛ اگر در چنین شرایطی قرار گرفتیم، باید چه کنیم؟! شما دوستان عزیزم را به دیدن طرح خلاقانه مارپیچ در فتوشاپ دعوت می‌کنم.


فوران ایده‌پردازی

یکی از موثرترین روش ها برای افزایش خلاقیت ، ورزش است. ورزش سیستم خون رسانی بدن را تقویت و همین امر موجب می‌شود مغز خون بیشتری دریافت کرده و به اصطلاح موتورش برای پیدا کردن خلاقیت ، روشن شود! روش دوم؛ دوش گرفتن است، شاید فکرش را نمی‌کردید که تمیز بودن چه تأثیر بزرگی در باز شدن ذهن و الهام گرفتن دارد؛ اما باید بدانید که یک دوش آب گرم یا آب سرد، دوش کوتاه یا طولانی، هر کدام که برای شما خوشایندتر است کمک زیادی به پیدا شدن ایده های جدید می کند.استراحت کنید

قطعا زمانی که شما خسته هستید و اصرار زیادی برای پیدا کردن ایده مناسب برای طراحی دارید این اصرار شما نتیجه بخش نخواهد بود که هیچ تازه شمارا نیز ناامید و ناامیدتر از قبل خواهد کرد! پس بهتر است کار را رها کنید و استراحت کنید. استراحت برای ما حکم چاقو تیزکن است برای چاقو! اگر بگوییم خواب یکی از قدرتمندترین ابزاری است که انسان برای تقویت سلامت جسم در اختیار دارد اغراق نکرده‌ایم. بدن هنگام خواب تحت فرایند مهم ترمیم قرار می‌گیرد که به مبارزه با بیماری، ترمیم و بهبودی از استرس‌های روزمره کمک می‌کند. یک جمله بسیار زیبا در این رابطه وجود دارد؛

اگر هشت ساعت برای خرد کردن یک درخت وقت داشتم، شش ساعت آن را صرف تیز کردن تبرم می کردم.

لینکلن، آبراهام


درباره این طرح گرافیکی

قرار نیست هر بار طراح یک رندر بسیار سنگین انجام دهد و افکت‌های زیادی بر طرح خود پیاده کند تا طرحش جذاب و خوب شود! گاهی یک رندر بسیار سنگین که طراح آن زمان و انرژی صرف آن کرده است به مراتب از یک طرح خلاقانه و ساده ضعیف‌تر است! پس اولویت خود را سنگین بود کار گرافیکی خود نگذارید و صرفا به جذاب بودن آن و مفهوم آن دقت کنید زیرا این چیز هاست که بیننده را به خود مجذوب می‌کند. بیش از این ترافیک‌تان را مصرف و چشماتنان را اذیت نکنم؛ ویدیویی از یکی از طرح های بسیار ساده از لحاظ کار های فتوشاپی‌ام را در افترافکتس اماده کرده‌ام که تقدیم به شما دوستان خوبم میکنم.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: سه‌شنبه 14 آذر 1402نمایش هفته : 18