طرح گرافیکی نسل کشی در غزه

1402/07/27
نمایش: 829 پسند: 2 دیدگاه: 2 دریافت: 13
زمان خواندن: 2 دقیقه - پنجشنبه 27 مهر 1402

پس از گذشت 12 روز از عملیات حماس در سرزمین های اشغالی برای بازپس گیری سرزمین مادری، شاهد نسل کشی  و کشتار عظیمی در غزه هستیم. آرت ورک گرافیکی این مطلب به منظور حمایت از مردم غزه طراحی و آماده شده است.

آرت ورک گرافیکی مفهومی حمایت از غزه | نبرد حماس و اسرائیل 2023
آرت ورک گرافیکی مفهومی حمایت از غزه | نبرد حماس و اسرائیل 2023

نسل کشی واژه‌ای بسیار و کوچک و محدودیست در برابر جنایاتی که اسرائیل دارد در غزه رقم می‌زند. این فجایع را می‌توان در رده پاکسازی‌های قومی شوروی بر روی اوکراین و آلمان نازی بر روی لهستان قرار داد. باریکه نوار غزه میزبان حدوداً 2 میلیون انسان است که امروز زیر آتش مداوم توپ خانه رژیم موقت صهیونیستی قرار دارد. غزه کاملا در محاصره دشمن است و راهی برای راهایی ندارد، تنها کاری که از دست ما بر می‌آید دعا و حمایت از آن‌هاست.


پروپاگاندا سازی غرب

از همان ابتدای عملیات حماس در بازپس گیری سزمین مادری، با وجودی که تمامی عملیات در برابر نظامیان صورت گرفت، پروپاگاندایی شکل گرفت و اسرائیل را مظلوم به جهانیان معرفی کرد. با وجود حملات اسرائیل به نوار محاصره شده غزه و کشتن تعداد زیادی از غیر نظامیان و حتی حمله  به غیر نظامیان درون بیمارستان، باز هم غرب در حال تطهیر  اسرائیل و سرپوش گذاری روی جنایات آن است.


نسل کشی فلسطینیان

عبارات نسل کشی و جنایت در برابر فجایعی که دارد در غزه رخ می‌دهد، قاصر و محدود است. حتی در زمان حمله آلمان نازی به لهستان و پاکسازی یهودیان، هیچ‌گاه خبری از حمله به بیمارستان نبود. اسرائیل می‌خواهد با کشتار، شکست اطلاعاتی خود را حمله حماس سرپوش بگذارد. زیرا که از سرویس امنیتی موساد چنین قصوری واقعاً بعید بود.


حمایت با حتی یک استوری!

بیایید به موضوع فلسطین بدون نگاه به دین و مذهب و قومیت بنگریم و فقط شرافت انسانی را در نظر بگیریم. برای حمایت از مردم بی‌دفاع غزه در اوضاع این چنین آشفته فضای مجازی  انتشار یک استوری یا یک توییت نیز پسندیده است. این استوری می‌تواند در افکار دیگران تاثیرگذاشته و  بسیاری دیگر را نیز همراه سازد.


درباره این آرت ورک گرافیکی

این طرح گرافیکی که به منظور دفاع از مردم مظلوم غزه آماده است، با کمترین تکنیک‌های فتوشاپی اما خلاقیت بسیار بالا طراحی شده است. این طرح گرافیکی به سادگی می‌تواند جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را به تصویر بکشد و در ذهن مخاطب تاثیر بگذارد. لازم به ذکر است، افکت استفاده شده در نوشته Gaza در پس زمینه این آرت ورک، فیلتر گالری ocean در فتوشاپ است. امیداوارم از این طرح لذت برده باشید.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: شنبه 29 مهر 1402نمایش هفته : 22