پالت رنگ هلویی و گلبهی، رنگ ترند سال 2024

1402/10/02
نمایش: 14,015 پسند: 2 دیدگاه: 0 بکارگیری: 209
زمان خواندن: 3 دقیقه - شنبه 2 دی 1402

رنگ هلویی به عنوان رنگی پاستیلی و ملایم به عنوان رنگ سال 2024 میلادی انتخاب شده است. امسال نیز به مانند سال 2023، رنگ سال میلادی رنگی گرم است. رنگ هلویی رنگی زیبا و لطیف است که در میان بانوان طرفدار بسیار دارد.

پالت رنگ هلویی و گلبهی، رنگ ترند سال 2024 به همراه روانشناسی رنگ و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ هلویی و گلبهی، رنگ ترند سال 2024 به همراه روانشناسی رنگ و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

رنگ هلویی از ترکیب رنگهای قرمز، سفید و زرد ساخته می‌شود. هلویی رنگی لطیف و نرم است که در میان بانوان طرفدار بسیار زیادی دارد. هلویی به عنوان رنگ سال 2024 انتخاب شده است. ترکیب رنگ هلویی و گلبهی ، ترکیب لطیف و احساسی برای بیننده ایجاد می‌نماید که بسیار مورد پسند خانم‌ها است. در صورتی که عاشق رنگ گلبهی هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ سال ۲۰۲۳ را در کپل آرت ببینید. 


روانشناسی رنگ هلویی

رنگ هلویی این پالت رنگی با کد rgb(248,124,86) به عنوان رنگ سال 2024 میلادی انتخاب شده است. رنگ هلویی که با ترکیب مقدار زیادی از رنگ قرمز با سفید و اندکی زرد حاصل می‌شود، رنگی بسیار نرم و لطیف است و احساسی است. رنگ هلویی باعث افزایش روحیه و شادابی انسان می‌شود. باید  اشاره کنم که هلویی یکی از اساسی‌ترین رنگهای فصل تابستان نیز است. 


روانشناسی رنگ  گلبهی

یکی از پرطرفدارترین رنگهای خانواده صورتی، رنگ گلبهی است. رنگ گلبهی احساس و عشق رنگ صورتی را دارد اما اندکی از آن ملایم‌تر است و استفاده از آن به جای رنگ صورتی در مکانی که مدام نگاه به آن است به علت ملایم‌تر بودن آن بهتر است. رنگ هلویی یکی از زیباترین و چشم‌نوازترین ترکیب‌ها برای رنگ گلبهی است. هر دو رنگ گلبهی و هلویی بسیار نرم و لطیف هستند.


روانشناسی رنگ بژ

رنگ بژ در کنار رنگ‌های کرم و خاکی، رنگهای روشن خانواده رنگ قهوه‌ای را می‌سازد. استفاده از رنگ بژ برای پس زمینه محیط پیرامون زندگی انسان موجب ایجاد حس آرامش و ارگانیک بودن می‌شود. بژ درست مانند قهوه‌ای بسیار آرامش بخش است. این رنگ به علت اندکی تیرگی که دارد به مانند سفید مطلق برای چشم آزار دهنده نیست و همچنین کمتر نیز کثیفی‌ها را نشان می‌دهد. در صورتی که علاقمند به پالت‌های بژ هستید، پالت رنگ بژ را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ مشکی

ایجاد تضاد رنگی در پالت رنگ موجب جذاب‌تر شدن آن می‌شود. قرار گرفتن رنگ مشکی با کد رنگی rgb(31, 23, 23) در کنار رنگ‌های شاد و روشنی مانند هلویی و گلبهی، حس تضاد مناسبی برای بیننده ایجاد می‌نماید. رنگ مشکی پالت رنگ هلویی و گلبهی، رنگ سال 2024، تنها رنگ متن است و نباید از آن بیش از اندازه استفاده شود.


موارد استفاده این پالت رنگ

اگر شما نیز از آن دست طراحان بروز هستید که همواره از پالت‌های رنگ جدید و بروز استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ هلویی و گلبهی، رنگ سال 2024 را در طراحی گرافیک خود استفاده نمایید و با این کار یک طرح حرفه‌ای و بروز را خلق کنید. با توجه به ترکیب رنگی این پالت رنگی یعنی استفاده از رنگهای گلبهی و هلویی ، این پالت بسیار مناسب برای مخاطبان خانم است.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: سه‌شنبه 10 بهمن 1402نمایش هفته : 89