پالت رنگ قرمز زرشکی، گوجه ای و بژ

1402/10/11
نمایش: 556 پسند: 3 دیدگاه: 0 بکارگیری: 83
زمان خواندن: 2 دقیقه - دوشنبه 11 دی 1402

ترکیب رنگهای قرمز گوجه‌ای و قرمز زرشکی در این پالت رنگ حس حرارت و عشق فراوانی برای بیننده ایجاد می‌نماید. حضور  رنگ بژ در این پالت رنگی از یکنواختی جلوگیری می‌کند و تضاد بسیار زیبایی به وجود می‌آورد.

پالت رنگ قرمز زرشکی، گوجه ای و بژ به همراه روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ قرمز زرشکی، گوجه ای و بژ به همراه روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

رنگهای قرمز زرشکی و قرمز  گوجه‌ای از پرطرفدارترین رنگهای طیف خانواده قرمز هستند. قرمز گوجه‌ای و زرشکی منبع حس حرارت و عشق هستند و در میانه رنگهای خانواده رنگ قرمز قرار گرفته‌اند. به منظور ایجاد تضاد رنگی در  پالت رنگ زرشکی و گوجه‌ای از رنگ  بژ روشن استفاده شده است. درصورتی که از عاشقان رنگ گوجه‌ای هستید، پالت رنگ قرمز گوجه‌ای را کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ زرشکی

یکی از جذاب‌ترین رنگهای تیره خانواده قرمز، رنگ زرشکی است. زرشکی درمیان آقایان و خانم‌ها طرفدار زیادی دارد. زرشکی به نسبت رنگ گوجه‌ای تیره‌تر است و جلوه رسمی‌تری برای بیننده دارد. رنگ زرشکی بر خلاف دیگر رنگهای خانواده قرمز برای لباس در آقایان طرفدار بسیار زیادی دارد. لازم به ذکر است که رنگ زرشکی به مقدار کم حس عشق نیز در خود دارد.


روانشناسی رنگ  گوجه ای

رنگ قرمز گوجه‌ای یکی از معروف‌ترین رنگهای خانواده قرمز است. قرمز گوجه‌ای در رده رنگهای روشن خانواده رنگ قرمز قرار گرفته است. با اندکی ترکیب کردن رنگ قرمز  با رنگ زرد، رنگ گوجه‌ای ایجاد می‌شود. گوجه‌ای انرژی و شور و نشاط بالایی دارد و استفاده از آن موجب تهییج بیننده می‌شود. قرمز گوجه‌ای انرژی بسیاری برای افزایش اشتها نیز دارد. یکی از مناسب ترکیب‌ها برای قرمز گوجه‌ای رنگ زرد کهربایی است.


روانشناسی رنگ بژ روشن

رنگ بژ روشن استفاده شده در این پالت رنگی، بسیار شبیه به زرد کدر است. استفاده از رنگهای خانواده زرد در کنار خانواده طیف رنگ قرمز ، تضاد بسیار زیبا و دلنشینی برای بیننده ایجاد می‌کند. استفاده از رنگ بژ روشن برای دیوارها، موجب افزایش حس امید و دور کردن استرس و اظطراب در انسان می‌شود. از این رو در بیمارستان‌ها عمدتاً از این رنگ استفاده می‌کنند.


موارد استفاده این پالت رنگ

پالت رنگ قرمز زرشکی، گوجه ای و بژ به خاطر رنگهای گوجه‌ای و زرشکی‌اش دارای انرژی و حرارت بسیار بالایی است. این پالت رنگی بمب احساس است و به راحتی بیننده را مجذوب  خود می‌نماید. استفاده از پالت رنگ گوجه‌ای و زرشکی مناسب برای هر جنسیتی است و برای آقایان و بانوان در کنار هم مناسب است. گفتنی است که این پالت رنگی ترکیب رنگی متضاد در خود دارد.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: دوشنبه 11 دی 1402نمایش هفته : 44