پالت رنگ شرابی و صورتی گلبهی

1403/01/08
نمایش: 156 پسند: 1 دیدگاه: 0 بکارگیری: 36
زمان خواندن: 3 دقیقه - چهارشنبه 8 فروردین

رنگ شرابی یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های قرمز در میان بانوان است. قرمز شرابی ارتباط تناتنگی با خانواده رنگ بنفش دارد. ترکیب رنگ تیره شرابی با رنگ ملایم گلبهی تضاد رنگی زیبا و دلنشینی ایجاد می‌کند و برای بانوان بسیار مناسب است.

پالت رنگ شرابی و صورتی گلبهی به همراه روانشناسی رنگها کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ شرابی و صورتی گلبهی به همراه روانشناسی رنگها کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

رنگ شرابی یکی از جذاب‌ترین ترکیب‌های خانواده رنگ قرمز است. رنگ شرابی به گونه‌ای به نظر می‌رسد که گویا قرمز با رنگ بنفش ترکیب شده است. گلبهی از ملایم‌ترین رنگهای خانواده صورتی است که در میان خانم‌ها با سن بالا بسیار پرطرفدار است. ترکیب رنگهای روشن و تیره قرمز شرابی و صورتی گلبهی حس تضاد زیبایی برای بیننده ایجاد می‌کند و خستگی را از او دور می‌کند. پیشنهاد می‌کنم قبل از شروع بخش روانشناسی رنگها، پالت رنگ صورتی را کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ قرمز شرابی

رنگ قرمز شرابی رنگی پرانرژی است که حس قدرت را منتقل می‌کند. پس از رنگ بنفش، بهترین رنگ برای انتقال حس قدرت و ثروت رنگ قرمز شرابی است. شرابی یکی از پرانرژی‌ترین رنگهای تیره است. تفاوت رنگ قرمز شرابی با بنفش در میزان پیکسل‌های قرمز آن است. در بنفش میزان آبی و قرمز یکسان است اما در قرمز شرابی، میزان پیکسل‌های قرمز بسیار بیشتر است. این مورد در کد رنگ قرمز شرابی این پالت رنگ با کد rgb(144, 12, 63) بسیار مشهود است.


روانشناسی رنگ صورتی گلبهی

در میان بانوان تقریبا هیچ کسی وجود ندارد که از صورتی و مشتقات آن بدش بیاید. رنگ گلبهی نمود مهربانی، لطافت و صمیمیت است. رنگ گلبهی به علت ملایم بودنش در میان بانوان با سن بالاتر طرفدارد زیادی دارد. استفاده از رنگ گلبهی در خانه و لباس موجب افزایش هس مهربانی و صمیمیت شده و حس زنانگی و لطافت را به بیننده منتقل می‌کند. در صورتی که گلبهی را دوست دارید، پالت رنگ گلبهی را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ بژ

یکی از رنگهای روشن خانواده رنگ قهوه‌ای، رنگ بژ یا Beige است. رنگ بژ در خود حس اعتماد سازی، طبیعی بودن و مینیمال بودن زیادی دارد. استفاده از رنگ بژ در دکوراسیون خانه موجب افزایش حس آرامش و اعتماد شده و استرس و اظطراب را کاهش می‌دهد. رنگ بژ یکی از پراستفاده‌ترین رنگها در زمینه نقاشی و هنر است.


روانشناسی رنگ مشکی

همه طراحان رنگ مشکی مطلق را با کد رنگی rgb(0,0,0) می‌شناسند. رنگ مشکی مطلق در نگاه بلند مدت چشمان را آزرده می‌کند. استفاده از طیف‌های روشن‌تر مشکی به جای مشکی مطلق می‌تواند حس بهتری را به بیننده منتقل نماید. رنگ مشکی از پرکاربردترین رنگهای متن است که در میان جوانان بسیار طرفدار دارد.


موارد استفاده این پالت رنگ

اگر می‌خواهید طرح گرافیکی خلق کنید یا وبسایتی طراحی کنید تا با آن بتوانید بانوان را به بهترین نحو ممکن جذب نمایید، بی‌شک باید از رنگ صورتی در ظاهر و رابط کاربری آن استفاده کنید. پالت رنگ شرابی و گلبهی با ایجاد تضاد رنگی مناسب میان رنگهای روشن و تیره و تم صورتی که دارد می‌تواند یکی از برترین انتخاب‌ها برای شما باشد.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: چهارشنبه 8 فروردیننمایش هفته : 56