پالت رنگ آبی لاجوردی، صورتی ملایم و گندمی

1403/01/18
نمایش: 386 پسند: 2 دیدگاه: 0 بکارگیری: 45
زمان خواندن: 3 دقیقه - شنبه 18 فروردین

رنگ آبی لاجوردی یکی از طیف‌های تیره رنگ خانواده آبی است. ترکیب رنگ‌های صورتی ملایم و لاجوردی تضاد رنگی زیبایی برای بیننده ایجاد می‌کند و مخاطبان بانو را به خوبی جذب می‌نماید.

پالت رنگ آبی لاجوردی، صورتی ملایم و گندمی به همراه روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ آبی لاجوردی، صورتی ملایم و گندمی به همراه روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

یکی از رنگهای پرطرفدار طیف رنگی آبی تیره، رنگ آبی لاجوردی است. بهترین رنگ متضاد برای رنگ آبی لاجوردی رنگ صورتی است. ترکیب صورتی و آبی تیره ترکیب رنگ متضاد زیبایی برای بیننده ایجاد می‌کند. رنگ آبی لاجوردی در میان آقایان طرفدار بسیاری دارد. لازم به ذکر است رنگ گندمی در این پالت رنگی، رنگی گرم و ارگانیک است. اگر شما نیز از عاشقان ترکیب صورتی و آبی هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ صورتی و آبی را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ آبی لاجوردی

در میان رنگهای آبی سیر یا تیره، رنگ آبی لاجوردی طرفدار بسیاری دارد. لازم به ذکر است که رنگ لاجوردی رنگ اصلی پیراهن تیم ایتالیا نیز هست. در این پالت رنگ، رنگ آبی لاجوردی در ایجاد حس اعتماد و اعتبار نقش بسیار بسزایی ایفا می‌کند. از آنجایی که آبی رنگی سرد و بی روح است، بهتر است در کنار آن از رنگی گرم و احساسی مانند صورتی ملایم استفاده شود تا توازن برقرار شود.


روانشناسی رنگ صورتی ملایم

یکی از احساسی‌ترین و لطیف‌ترین رنگها، رنگ صورتی است. رنگ صورتی ملایم مملو و احساس مهربانی و صمیمیت است. رنگ صورتی ملایم، رنگی میانه است و می‌تواند بانوان را جذب خود کند. لازم به ذکر است که رنگ‌های صورتی ملایم و صورتی گلبهی بسیار پرطرفدار در میان بانوان با سن بالا هستند. صورتی ملایم بر خلاف رنگ صورتی جیغ، نماد عشق نیست.


روانشناسی رنگ گندمی

یکی از معروف‌ترین رنگ‌های خانواده رنگ قهوه‌ای رنگ گندمی است. رنگ گندمی رنگی ارگانیک و آمیخته با طبیعت و درختان است. استفاده از رنگ گندمی به عنوان رنگ پس زمینه می‌تواند حس آرامش و اعتماد را به بیننده منتقل سازد. رنگ گندمی از پر استفاده‌ترین رنگها در تولید رنگ پوست صورت است. استفاده از گندمی در دکوراسیون خانه می‌تواند حس آرامش را به شما بدهد.


روانشناسی رنگ سفید

همه ما ما رنگ سفید را به عنوان رنگ صلح و دوستی می‌شناسیم. سفید پراستفاده‌ترین رنگ پس زمینه است. رنگ سفید از آن دسته رنگهایی است که هیچگاه از مد نمی‌افتد و همواره روی مد است. سفید استفاده شده در این پالت رنگی با کد rgb(239, 239, 255) رنگی متمایل به آبی و سردی است. این رنگ در کنار رنگهای گرم صورتی ملایم و گندمی توازن پالت رنگ را برقرار می‌نماید.


موارد استفاده پالت رنگ صورتی و لاجوردی

ترکیب رنگهای صورتی ملایم و آبی لاجوردی حس تضاد زیبای برای بیننده ایجاد می‌نماید. این تضاد از خستگی نگاه کاربر در بلند مدت می‌کاهد. این پالت رنگ در میان آقایان و بانوان طرفدار دارد و برای هر دو جنسیت مناسب است. پالت رنگ آبی لاجوردی، صورتی ملایم و گندمی در عین حس اعتماد و اعتباری(رنگ لاجوردی) که دارد، حس لطافت و مهربانی(صورتی) نیز برای بیننده دارد. گفتنی است که شبکه ورزش صدا و سیما نیز از رنگ‌های صورتی و لاجوردی در پالت رنگ خود استفاده کرده است.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: دوشنبه 27 فروردیننمایش هفته : 36