رندر سنگین در دایمنشن

انتشار : 1400/05/26
بازدید : 558 لایک : 7 کامنت : 2 ذخیره : 2
مدت زمان مطالعه : 2 دقیقه

نرم افزار ادوبی دیمنشن با وجود حجم کم و محدودیت هایی که دارد اما در زمینه رندر عالی عمل می کند و توانایی بالایی در تولید رندرهای بسیار با کیفیت و سریع دارد، با رندری صد مگاپیکسلی با نرم افزار دیمنشن و ویدیو آن در افترافکتس همراه من باشید.

رندر 100 مگاپیکسلی در نرم افزار سه بعدی ادوبی دیمنشن
رندر 100 مگاپیکسلی در نرم افزار سه بعدی ادوبی دیمنشن

رندر از اون دسته فرایند‌های زمان بر دنیای گرافیک هست که همین زمان بر بودنش باعث شده خیلی از طراحان گرافیک وارد دنیای سه بعدی نشوند، اما نتیجه رندر یک طرح سه بعدی خوب، به شدت لذت‌بخش و جذاب است که موجب می‌شود شخص طراح از زمان و انرژی بسیار زیادی که برای تولید آرتورک سه بعدی صرف کرده است پیشمان نشود و از طراحی‌اش لذت ببرد، ضرب المثل " اگر صبر کنی ز غوره حلوا سازی " کاملا در رابطه با طراحی گرافیک و به خصوص مبحث سه بعدی صادق است، هرچه بیشتر برای طراحی یک آرتورک سه بعدی بیشتر وقت صرف شود، به همان اندازه نتیجه‌ی آن جذاب می‌شود و آن طرح باگذر زمان به هیچ عنوان جذابیت روز اول خود را از دست نمی‌دهد. دوستان عزیز رندر سه بعدی این طرح  را می‌توانید از لینک دل من شیشه‌ایه ترک داره مشاهده بفرمایید.


موشن کردن رندرهای سه بعدی

موشن کردن رندرهای سه بعدی از آن دست تکنیک‌های افترافکتی است که خلاقیت بسیار زیادی می‌طلبد و بسیار جذاب است. با توجه به اینکه این مدل تکنیک اصطلاحا زیاد باب نیست و همه طراحان آن را انجام نمی‌دهند، برای مخاطبان بسیار جذاب است. یکی از انواع اقسام این تکنیک، زوم کردن بر روی یک طرح سه بعدی با وضوح بالاست که نمونه آن را در این مطلب مشاهده می‌فرمایید.


درباره این آرتورک

ادوبی دیمنشن از اون دست نرم افزار های 3 بعدی هست که خیلی سبک هستن اما رندرشون حرفای زیادی برای گفتن داره، این طرح درون ادوبی دیمنشن با سایز 100 مگاپیکسل ( 10/000 * 10/000 ) رندر شده و سپس این ویدیو در نرم افزار افترافکتس پروداکت شده است. لازم به ذکر ه که این رندر زمان زیادی (حدودا 2 ساعت و نیم) به طول انجامید ولی نتیجش کاملا رضایت بخش شد. امیدوارم از این کارم لذت ببرین.


آخرین ویرایش : شنبه 8 مرداد 1401 ساعت 18:01 میانگین بازدید روزانه این مطلب : 3