دربـاره مـن

ویرایش : 1401/12/21
همه چیز درباره علی یوسفی
رزومه کاری گرافیک و برنامه نویسی مهندس علی یوسفی

بیوگرافی من

علی یوسفی هستم متولد ۱۳۷۷، عاشق و دلباخته دنیای گرافیک و برنامه نویسی، ساکن اصفهان
که در حال حاضر دانشجوی کارشناسی رشته نرم افزار هستم.


برنامه نویسی یا گرافیک!

شاید سوال باشد برای شما که من بالاخره برنامه نویس هستم یا طراح گرافیک ؟!
راستش رو بخواهید؛ برنامه نویسی قلب منه و طراحی گرافیک مغز من من عاشق هر دوی آن ها هستم و هیچ وقت علاقه من به یکی از آنها بیشتر از دیگری نیست!


گرافیک

در زمینه گرافیک تمام تلاشم رو کردم همیشه در طرح‌هام مفهوم و خلاقیت رو در اولویت اول قرار بدم، در واقع طرح بدون مفهوم و خلاقیت به مانند جسمی بدون روح است، بیشترین انرژی ام رو روی مفهوم طرح‌هام گذاشتم، چه بسا طرحهایی که چند هفته طول کشید تا ایده آن ها در ذهنم شکل بگیرد و کار ساخت آنها تنها چند ساعت طول کشید...!!! من صرفا از نرم‌افزارهای ادوبی برای طراحی‌هام استفاده می‌کنم و فعلا سراغ نرم‌افزارهای دیگر طراحی از کمپانی های دیگر نرفتم.


برنامه نویسی

در زمینه برنامه نویسی سعی کردم همیشه همون قدر که روی کد نویسی و منطق برنامه وقت می گذارم همون قدر و چه بسا بیشتر روی رابط کاربری برنامه وقت و انرژی صرف کنم انسان همواره ظاهر را بر عملکرد ترجیح می دهد و این بر هیچ کس پوشیده نیست ،شاید تجربه داشته باشید که خیلی از ما یه رابط کاربری خوشگل و پر از باگ رو به یه رابط کاربری زمخت و بدون باگ ترجیح می دهیم! من همیشه سعی کردم از توانایی‌های گرافیکم به بهترین نحو توی ساخت برنامه ها و وبسایتم استفاده کنم که همین ویژگی باعث تفاوت زیاد بین پروژه‌های من و یک فرد صرفا برنامه نویس شده است...


شروع برنامه نویسی

بیشتر از هر زبانی عاشق زبان برنامه‌نویسی سی‌شارپ هستم زیرا این زبان نقطه عطف ورود من به دنیای برنامه‌نویسی بود و اکنون پس از گذشت بیش از 7 سال از شروع کد نویسی با این زبان همواره عشق من نسبت آن بیشتر و بیشتر شده است.


سفارش پروژه

دوستان عزیزم برای سفارش پروژه می‌ توانید از سفارش پروژه قسمت اقدام کنید.


رزومه کاری

دوستان عزیزم، در زیر رزومه من رو مشاهده می‌کنید. همچنین می‌توانید آن را از این لینک نیز دریافت نمایید.

رزومه کاری علی یوسفی چوبینی | Ali Yousefi Resume
رزومه کاری مهندس علی یوسفی | Ali Yousefi Resume