درباره مـن

واپسین دگرگونی : 1403/01/11
رزومه کاری گرافیک و برنامه نویسی مهندس علی یوسفی
رزومه کاری گرافیک و برنامه نویسی مهندس علی یوسفی

علی یوسفی هستم متولد ۱۳۷۷، عاشق و دلباخته دنیای گرافیک و برنامه نویسی، ساکن اصفهان، فارغ تحصیل رشته کارشناسی پیوسته کامپیوتر گرایش نرم افزار، که در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد نرم افزار هستم. پایان نامه مقطع لیسانس بنده را می‌توانید از این پیوند دریافت و مشاهده نمایید.


برنامه نویسی یا گرافیک!

شاید سوال باشد برای شما که من بالاخره برنامه نویس هستم یا طراح گرافیک ؟!

راستش رو بخواهید؛ برنامه نویسی قلب من است و طراحی گرافیک مغز من من عاشق هر دوی آن ها هستم و هیچ وقت علاقه من به یکی از آنها بیشتر از دیگری نیست! در واقع، برنامه نویسی و گرافیک رابطه بسیار تنگاتنگی دارند که جدا سازی کامل آنها از هم کاری غیر ممکن است.

پرتره‌ای از علی یوسفی در خردادماه سال 1402
پرتره‌ای از علی یوسفی در خردادماه سال 1402

گرافیک

در زمینه گرافیک تمام تلاشم رو کردم همیشه در طرح‌های گرافیکی‌ام مفهوم و خلاقیت رو در اولویت اول قرار دهم، در واقع طرح بدون مفهوم و خلاقیت به مانند جسمی بدون روح است، همواره بیشترین انرژی‌ام را بر روی مفهوم طرح‌هایم گذاشته‌ام، چه بسا طرحهایی که چند هفته طول کشید تا ایده آن ها در ذهنم شکل بگیرد و کار ساخت آنها تنها چند ساعت طول کشید! من صرفاً از نرم‌افزارهای ادوبی برای طراحی‌هام استفاده می‌کنم و فعلا سراغ نرم‌افزارهای دیگر طراحی از کمپانی های دیگر نرفتم.


برنامه نویسی

در زمینه برنامه نویسی سعی کردم همیشه همان قدر که روی کدنویسی و منطق برنامه وقت می‌گذارم به همان مقدار نیز روی رابط کاربری برنامه وقت و انرژی صرف کنم انسان همواره ظاهر را بر عملکرد ترجیح می دهد و این بر هیچ کس پوشیده نیست ،شاید تجربه داشته باشید که خیلی از ما یه رابط کاربری زیبا و پر از باگ رو به رابط کاربری زمخت، ساده و بدون باگ ترجیح می دهیم! من همیشه سعی کردم از توانایی‌های گرافیکم به بهترین نحو در توسعه رابط کاربری برنامه‌ها و وبسایت‌ها استفاده کنم. همین ویژگی کوچک اثر مثبت زیادی دارد.


شروع برنامه نویسی

بیشتر از هر زبانی عاشق زبان برنامه‌نویسی سی‌شارپ هستم زیرا این زبان نقطه عطف ورود من به دنیای برنامه‌نویسی بود و اکنون پس از گذشت بیش از 8 سال از شروع کد نویسی با این زبان همواره عشق من نسبت آن بیشتر و بیشتر شده است. در گذشته کدنویسی سخت‌تر بود و دستور زبان سی شارپ نیز سختگیرانه تر بود، اما امروزه اینطور نیست و ساد‌تر شده است.


سفارش پروژه

دوستان ارجمندم برای سفارش پروژه در زمینه‌های طراحی گرافیک اعم از طراحی لوگو، تراکت، کارت ویزیت، کاور اینستاگرام، موشن گرافیکس و...، در زمینه برنامه نویسی اعم از طراحی سایت، برنامه ویندوز و اَپ‌های چند سکویی و... و همچنین در زمینه سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می‌‌توانید از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.


حقوق مادی و معنوی

به منظور تولید محتوای منحصر به فرد و با کلاس کاری بسیار بالا که لایق دیدگان شما باشد، تلاش، وقت و انرژی بسیاری صرف می‌شود. از این رو هرگونه استفاده از مطالب وبسایت بدون اشاره به منبع آن(kopolart.ir) مجاز نبوده و به صورت شرعاً، قانوناً و وجداناً ایراد دارد. طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای هرگونه کپی برداری از طرح قالب، مطالب و فایل‌های تارنمای ‌کپل آرت به هر نحو، پیگرد قانونی دارد. از شما دوستان عزیزم به خاطر توجه به این موضوع پیشاپیش کمال تشکر را دارم.


رزومه کاری

دوستان ارجمندم، در زیر رزومه کاری من و توانایی‌های من در زمینه‌های گرافیک، برنامه نویسی، هوش مصنوعی و سئو را مشاهده می‌کنید. همچنین می‌توانید آن را از این پیوند نیز با فرمت pdf و کیفیت بالاتر دریافت نمایید.

رزومه کاری مهندس علی یوسفی چوبینی | صفحه اول | Ali Yousefi Resume رزومه کاری مهندس علی یوسفی چوبینی | صفحه دوم | Ali Yousefi Resume رزومه کاری مهندس علی یوسفی چوبینی | صفحه سوم | Ali Yousefi Resume
رزومه کاری مهندس علی یوسفی چوبینی | Ali Yousefi Resume
با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: 1403/01/11بازدید : 947