ویدئو رندر سه بعدی 100 مگاپیکسلی

1400/05/26
نمایش: 1,738 پسند: 7 دیدگاه: 2 دریافت: 151
زمان خواندن: 2 دقیقه - سه‌شنبه 26 مرداد 1400

نرم افزار ادوبی دیمنشن با وجود حجم کم و محدودیت هایی که دارد اما در زمینه رندر عالی عمل می‌کند و توانایی بالایی در تولید رندرهای بسیار با کیفیت و سریع دارد، با رندری صد مگاپیکسلی با نرم افزار دیمنشن و ویدیو آن در افترافکتس همراه من باشید.

رندر 100 مگاپیکسلی در نرم افزار سه بعدی ادوبی دیمنشن
مدت: 19 ثانیه - تعداد نمایش: 21

رندر از اون دسته فرایند‌های زمان بر دنیای گرافیک هست که همین زمان بر بودنش باعث شده خیلی از طراحان گرافیک وارد دنیای سه بعدی نشوند و قید آن را بزنند. اما نتیجه رندر یک طرح سه بعدی خوب به شدت لذت‌بخش و جذاب است که موجب می‌شود شخص طراح از زمان و انرژی بسیار زیادی که برای تولید آرتورک سه بعدی صرف کرده است پیشمان نشود و از طراحی‌ سه بعدی‌اش لذت ببرد. ضرب المثل "اگر صبر کنی ز غوره حلوا سازی" کاملا در رابطه با طراحی گرافیک و به خصوص مبحث سه بعدی صادق است، هرچه بیشتر برای طراحی یک آرتورک سه بعدی بیشتر وقت صرف شود، به همان اندازه نتیجه‌ی آن جذاب می‌شود و آن طرح باگذر زمان به هیچ عنوان جذابیت روز اول خود را از دست نمی‌دهد. دوستان عزیز رندر سه بعدی این طرح  را می‌توانید از لینک دل من شیشه‌ایه ترک داره مشاهده بفرمایید.


موشن کردن رندرهای سه بعدی

موشن کردن رندرهای سه بعدی از آن دست تکنیک‌های افترافکتی است که خلاقیت بسیار زیادی می‌طلبد و بسیار جذاب است. با توجه به اینکه این مدل تکنیک اصطلاحا زیاد باب نیست و همه طراحان آن را انجام نمی‌دهند، برای مخاطبان بسیار جذاب است. یکی از انواع اقسام این تکنیک، زوم کردن بر روی یک طرح سه بعدی با وضوح بالاست که نمونه آن را در این مطلب مشاهده می‌فرمایید.


درباره این طرح گرافیکی

ادوبی دیمنشن از اون دست نرم افزار های سه بعدی است که بسیار سبک هستند اما رندرشان حرفای زیادی برای گفتن دارد. این طرح درون ادوبی دیمنشن با سایز 100 مگاپیکسل ( 10/000 * 10/000 ) رندر شده و سپس این ویدئو در نرم افزار افترافکتس پروداکت شده است. لازم به ذکر است که این رندر زمان زیادی (حدودا 2 ساعت و نیم) به طول انجامیده اما نتیجش کاملا رضایت بخش شده است. امیدوارم از این کارم لذت ببرین.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: سه‌شنبه 11 اردیبهشتنمایش هفته : 5