پالت رنگ آبی پاستیلی، خردلی تیره و قهوه‌ای

1403/03/18
نمایش: 101 پسند: 1 دیدگاه: 0 بکارگیری: 13
زمان خواندن: 2 دقیقه - جمعه 18 خرداد

یکی از پرطرفدارین رنگها، رنگهای پاستیلی هستند. پالت رنگ آبی پاستیلی، خردلی و قهوه ای، پالت رنگی بسیار مینیمال و هنری است و حس آرامش و اعتماد را به بینده منتقل می‌سازد.

پالت رنگ آبی پاستیلی، خردلی تیره و قهوه‌ای به همراه روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ آبی پاستیلی، خردلی تیره و قهوه‌ای به همراه روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

پالت‌های رنگ هنری همواره طرفدار بسیاری دارند. عموماً تمامی پالت‌های رنگ هنری و مینیمال، آرامش بخش هستند و حس اعتماد را در بیننده ایجاد می‌نمایند. ترکیب رنگهای آبی پاستیلی و رنگ خردلی ، ترکیب متضاد زیبایی برای بیینده ایجاد می‌نماید. رنگ آبی پاستیلی رنگی بسیار آرامش بخش است. اگر از عاشقان رنگ خردلی هستید پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ خردلی را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ آبی پاستیلی

رنگ‌های پاستیلی در دسته رنگ‌های کم رنگ قرار می‌گیرند. رنگ‌های پاستیلی بسیار هستند و اکثراً آرامش بخش و اعتمادزا هستند. رنگ آبی پاستیلی بسیار آرامش بخش و اعتمادزا است. استفاده از این رنگ در پس زمینه می‌تواند برای بینندگان ایجاد حس آرامش کند. یکی از بهترین ترکیب‌های رنگ برای خانواده رنگ آبی، رنگ زرد است. در این پالت رنگ، رنگ زرد خردلی مکمل رنگ آبی پاستیلی است.


روانشناسی رنگ زرد خردلی تیره

در میان رنگ‌های مرئی، رنگ زرد به خنده‌آوری، شادی‌آوری و امیدبخشی معروف است. رنگ خردلی به هر میزان که روشن‌تر باشد، حس شادی و خنده بالاتری دارد و هرچه تیره‌تر باشد، رسمی‌تر است و امید بخش است. استفاده از رنگ خردلی تیره برای لباس می‌تواند بسیار مناسب باشد. رنگ زرد خردلی تیره علاوه بر حس امیدبخشی، حس ارگانیک بودن و اعتماد زا بودن را نیز به بیننده منتقل می‌کند.


روانشناسی رنگ قهوه‌ای

بیشترین رنگ سازنده تنه درختان و خاک، رنگ قهوه‌ای است. رنگ قهوه‌ای نماد ارگانیک بودن، اعتماد سازی و مینیمال بودن است. رنگ قهوه‌ای آرامش خاصی در خود دارد. رنگ‌های تیره خانواده رنگ قهوه‌ای، حس امنیت و اعتماد بسیار بالایی در خود دارند. باید توجه نمود که رنگ‌های قهوه‌ای تیره نماد افسرده بودن و ناراحتی و اندوه نیز است.


روانشناسی رنگ سفید شیری

یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های خانواده رنگ سفید، رنگ سفید شیری است. رنگ سفید شیری به خصوص در ماشین بسیار پر استفاده است. رنگ سفید شیری برخلاف رنگ سفید مطلق، میزان بازتاب نور کمتری دارد و در نگاه طولانی مدت چشم، کمتر به چشم آسیب می‌رساند. باید اشاره کرد که رنگ سفید هیچگاه از مد نمی‌افتد، بیشترین کاربرد را در رنگ پس زمینه دارد و نماد صلح و دوستی نیز است.


موارد استفاده پالت رنگ آبی پاستیلی، خردلی و قهوه‌ای

اگر به دنبال یک پالت رنگ پاستیلی و مینیمال هستید که همراه با حس اعتماد و آرامش، انرژی بخش نیز باشد، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما پالت رنگ آبی پاستیلی، خردلی و قهوه‌ای است. این پالت رنگ بسیار اعتماد زا است و به علت استفاده از رنگ‌های متضاد در آن، جذابیت بسیار بالایی برای بیننده دارد و در نگاه بلند مدت خسته‌کننده نمی‌شود.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: جمعه 18 خردادنمایش هفته : 30