پالت رنگ گوجه‌ای، گلبهی و بنفش بادمجانی

1403/04/13
نمایش: 103 پسند: 2 دیدگاه: 0 بکارگیری: 12
زمان خواندن: 3 دقیقه - چهارشنبه 13 تیر

رنگ گوجه‌ای یکی از جذاب‌ترین رنگ‌های خانواده رنگ قرمز است. ترکیب رنگ بنفش بادمجانی با قرمز گوجه‌ای می‌تواند ترکیب رنگی متضاد و مکمل زیبایی برای بیننده ایجاد نماید. رنگ گلبهی در میان بانوان بسیار پرطرفدار است.

پالت رنگ قرمز گوجه‌ای، گلبهی و بنفش بادمجانی، به همراه روانشناسی رنگ‌ها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ قرمز گوجه‌ای، گلبهی و بنفش بادمجانی، به همراه روانشناسی رنگ‌ها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

در میان طیف رنگ قرمز، رنگ قرمز گوجه‌ای، در طیف تیره قرار گرفته است. قرمز گوجه‌ای بسیار پرطرفدار است و بسیار معروف است. رنگ بنفش بادمجانی که رنگی تیره است در پوشاک آقایان بسیار پرطرفدار است. رنگ گلبهی رنگی روشن و ملایم در خانواده قرمز است و بین بانوان بسیار طرفدار دارد. اگر شما نیز از عاشقان رنگ قرمز هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ قرمز خرمایی را در سایت بیاورید. 


روانشناسی رنگ قرمز گوجه‌ای

در میان خانواده رنگ قرمز، رنگ قرمز گوجه‌ای بسیار گرم و پرانرژی است. رنگ قرمز گوجه‌ای انرژی بسیار بالایی دارد و هیجان آور است. این رنگ میزان بالایی از احساس و عشق را منتقل می‌کند و نگاه کردن به آن موجب افزایش اشتها نیز است. رنگ قرمز گوجه‌ای بسیار مهیج است و نگاه انسان را به خود جذب می‌کند، از این رو می‌توان از این رنگ در تبلیغات بسیار استفاده کرد.


روانشناسی رنگ گلبهی

وقتی رنگ صورتی را با مقدار اندکی از رنگ زرد ترکیب کنیم، رنگ گلبهی حاصل می‌شود. رنگ گلبهی نرمی بسیار ملایم، لطیف و صمیمی است. رنگ گلبهی در میان بانوان بسیار طرفدار دارد. استفاده از این رنگ در پس زمینه و یا دکوراسیون خانه می‌تواند حس آرامش، صمیمیت و رمانتیک بودن را برای بیننده ایجاد نماید. اگر شما نیز از عاشقان رنگ گلبهی هستید پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ ترند سال 2024 را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ بادمجانی

همانطور که از اسم رنگ بادمجانی نیز مشخص است، رنگ بادمجانی رنگی تیره از خانواده رنگ بنفش است. رنگ بادمجانی این پالت رنگ با کد رنگی rgb(12, 24, 68) رنگ تیره و رنگ متن این پالت رنگ است. استفاده از این رنگ به عنوان رنگ متن به جای استفاده از رنگ مشکی مطلق باعث افزایش هارمونی پالت رنگ و بیشتر شدن اثرگذاری آن بر ذهن بیننده می‌شود.


روانشناسی رنگ کرمی

در میان رنگهای مناسب برای دکوراسیون خانه، رنگ کرمی پرطرفدارترین است. رنگ کرمی در خانواده رنگ قهوه‌ای قرار دارد و موجب افزایش حس اعتماد و اطمینان در بیننده شده و آرامش دهنده است. از ویژگی‌های برتر رنگ کرمی این است که این رنگ با رنگ‌های بسیار زیادی ست می‌شود و ترکیب زیبایی را ایجاد می‌نماید. اگر از عاشقان رنگ کرمی هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ نسکافه‌ای را در کپل آرت ببینید.


موارد استفاده پالت رنگ گوجه‌ای، گلبهی و بنفش بادمجانی

ترکیب رنگ‌های بادمجانی و قرمز گوجه‌ای می‌تواند ترکیب پرانرژی و هیجان‌آوری برای بیننده ایجاد نماید. استفاده از پالت رنگ گوجه‌ای، گلبهی و بنفش بادمجانی در تبلیغات بسیار مناسب و تاثیرگذار است. این پالت رنگ، پالت رنگی گرم و تابستانی است. لازم به ذکر است در این پالت رنگ، قانون 60، 30 و 10 کاملاً رعایت شده است.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: چهارشنبه 13 تیرنمایش هفته : 49