پالت رنگ سبز خزه ای، سبز نعنایی و زرد

1401/09/16
نمایش: 6,105 پسند: 3 دیدگاه: 0 بکارگیری: 331
زمان خواندن: 3 دقیقه - چهارشنبه 16 آذر 1401

رنگ های سبز و زرد بهترین مکمل های رنگی برای یکدیگر هستند. رنگ سبز مهمترین رنگ تشکیل دهنده طبیعت است و سرشار از آرامش و سلامتی است. رنگ زرد نماد شادی و خنده است. این پالت رنگی تداعی کننده حس سر زندگی، آرامش و اورگانیک بودن است.

پالت رنگ سبز خزه ای، سبز نعنایی و زرد، روانشناسی رنگ به همراه کدهای رنگی(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ سبز خزه ای، سبز نعنایی و زرد، روانشناسی رنگ به همراه کدهای رنگی(Rgb, Cmyk, Hex)

اگر به دنبال پالت های رنگی با مضنون آرامش، سرزندگی، طبیعت و سلامتی هستید، بهترین انتخاب‌ها پالت‌های رنگی سبز و زرد هستند. رنگ سبز نماد آرامش است و زرد نماد  نشاط و خنده. ترکیب رنگهای سبز و زرد با یکدیگر حس بسیار جذابی برای بیننده ایجاد می کند. رنگ سبز نعنایی به علت روشنی رنگ، حس بسیار نشاط آور و لذت بخشی دارد. اگر از عاشقان تم رنگی سبز و زرد هستید پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ سبز چمنی را نیز مشاهده بفرمایید.


روانشناسی رنگ سبز

اگر به جنگلهای شمال ایران سفر کرده باشید، حتما آرامش مطلق درختان سر سبز و گیاهان را به خاطر دارید. رنگ سبز نماد آرامش و اطمینان است. رنگ سبز به هر میزان که تیره باشد، حس ارگانیک بیشتری دارد و هرچه روشن‌تر باشد(سبز نعنایی) حس نشاط و سرزندگی آن بیشتر است. بسیاری از نرم‌افزار‌های باتری از تم رنگی سبز رنگ برای القای حس آرامش به کاربران استفاده می‌کنند.


روانشناسی رنگ سبز نعنایی

رنگ سبز نعنایی استفاده شده در پالت رنگ سبز خزه ای، سبز نعنایی و زرد با کد رنگی rgb(207, 253, 225)، در مانیتورهای دیجیتال، به ترتیب با مقادیر زیادی از سبز، آبی و قرمز تشکیل شده است. رنگ سبز نعنایی نماد نشاط، سر زندگی، شادابی و سلامتی است. این رنگ در این پالت رنگی می‌تواند به عنوان رنگ پس زمینه استفاده شود.


روانشناسی رنگ خزه ای پر رنگ

همانطور که در پاراگراف‌های قبلی نیز اشاره کردم، سبز نماد آرامش است. رنگ سبز خزه‌ای پر رنگ استفاده شده در این پالت رنگی، طیف تیره‌ای از سبز است که مقادیری یکسان از آبی و مقداری محدود تر از رنگ قرمز دارد. این رنگ می‌توان بهترین برای مکمل برای سبز لیمویی در نظر گرفت. این رنگ نماد آرامش و ارگانیک بودن است و بهترین انتخاب برای رستوران‌های ارگانیک، طرح‌های گرافیکی زمین دوستی، گالری های تصویر و حتی دکوراسیون خانه است. اگر از علاقمندان به سبز خزه‌ای هستید، پالت رنگ سبز خزه‌ای و خاکی را مشاهده بفرمایید.


روانشناسی رنگ زرد

بهترین رنگ برای القای حس شادی، نشاط و انرژی به بیننده رنگ زرد است. رنگ زرد نمادی برای خنده نیز هست. از طرفی دیگر رنگ زرد نمادی برای مرموز بودن نیز می باشد. از آنجایی که رنگ زرد حس نشاط و خنده فراوانی دارد، بهتر است از این رنگ به عنوان رنگ تاکیدی به صورت بسیار محدودی استفاده کرد تا بیننده به حاشیه نرود.


کاربرد پالت رنگ

اگر علاقمند هستید تا حس آرامش، نشاط و سرزندگی را به بیننده منتقل سازید، پالت رنگ سبز خزه ای، سبز نعنایی و زرد بهترین تم رنگی برای سایت، طرح گرافیکی، دکوراسیون و... شماست. این پالت رنگی مملو از حس ارگانیک بودن و طبیعت است و به بیننده حس آرامش تزریق می‌کند.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: سه‌شنبه 1 اسفند 1402نمایش هفته : 90