پالت رنگی دخترانه بنفش، صورتی و نارنجی

1401/11/01
بازدید : 235 لایک : 1 کامنت : 0 ذخیره : 0
زمان مطالعه: 3 دقیقه - انتشار: شنبه 1 بهمن 1401

پالت رنگی دخترانه بنفش، صورتی و نارنجی به گونه ای انتخاب شده است تا حس زنانه و لطافت را توام با حس پویایی و نشاط به بینندگان منتقل سازد. رنگهای صورتی، بنفش و نارنجی از پرطرفدارترین رنگ ها در میان خانم ها هستند و حس خوبی را برایشان می سازند.

پالت رنگی دخترانه بنفش، صورتی و نارنجی
پالت رنگی دخترانه بنفش، صورتی و نارنجی

بررسی اجمالی پالت

اگر به دنبال پالت رنگی هستید تا مخاطبان بانو را جذب کنید، پالت رنگی دخترانه بنفش، صورتی و نارنجی بهترین گزینه برای شماست. رنگ بنفش نماد ثروت و قدرت است، رنگ صورتی نمادی برای لطافت، ظرافت و مهربانی است و رنگ نارنجی نیز نمادی برای پویایی و تحرک است. این پالت رنگی برای مخاطبان خانم به خصوص در رنج سنی جوان  بسیار جذاب است.


بررسی رنگ بنفش

رنگ بنفش از ترکیب رنگ های قرمز و آبی حاصل می شود. این رنگ علاوه بر ویژگی های رنگ قرمز ویژگی های رنگ آبی نیز در خود دارد. بنفش رنگی است که هم نمادی برای حرارت و انرژی است و هم نمادی برای استواری و پایداری. ترکیب این ویژگی ها حس ثروت و لاکچری بودن را به بیننده منتقل می سازد. بنفش استفاده شده در این پالت رنگی مقدار اندکی از پیکسل‌های سبز را نیز در خود دارد که باعث می شود تا این پالت حس طراوت و تازگی را نیز در خود داشته باشد.


بررسی رنگ صورتی

رنگ صورتی نماد احساس، لطافت،ظرافت و مهربانی است که در میان بانوان طرفداران بسیاری دارد.این رنگ همانقدر که منفور در میان مردان است در میان زنان بسیار پرطرفدار است. علاوه بر موارد ذکر شده رنگ صورتی حس بسیار بالایی از امیدواری و امیدبخشی نیز در خود دارد. بسیاری از بیمارستان ها برای القای حس امید به بیماران از این رنگ برای کاغذ دیواری استفاده می‌کنند.


بررسی رنگ نارنجی

رنگ نارنجی با اختلاف پر انرژی ترین و پویا ترین رنگ است. اگر دوست دارید به بینندگان خود انرژی تزریق کنید و آن ها را به تکاپو وا دارید بهترین انتخاب رنگ نارنجی است. رنگ نارنجی در هر پالت رنگی که باشد باعث می‌شود تا آن پالت رنگی حس پویایی بهتری داشته باشد. لازم به ذکر است که ترکیب رنگی نارنجی و صورتی جذاب ترین ترکیب رنگی برای بانوان است.


بررسی رنگ روشن

رنگ روشن استفاده شده در این پالت رنگی با کد رنگی rgb(236, 236, 236) اندکی از سفید مطلق با کد رنگی rgb(255, 255, 255) تیره‌تر است. این تیرگی اندک باعث می‌شود تا چشم در دراز مدت کمتر اذیت شود و حس بدی به کاربر منتقل نشود.


موارد استفاده این پالت

اگر دوست دارید در وبسایت یا طرح گرافیکی تان مخاطبان خانم را جذب کنید، پالت رنگی دخترانه بنفش، صورتی و نارنجی بهترین انتخاب برای شماست. این پالت رنگی بسیار جذاب برای نسل جوان است و به آن ها حس ظرافت، زیبایی و پویایی را منتقل می کند. رنگهای اصلی این پالت بنفش و صورتی هستند و رنگ نارنجی رنگ تاکیدی این پالت رنگی است.

ویرایش: شنبه 1 بهمن 1401میانگین بازدید روزانه: 35