پالت رنگ زمستانی آبی درباری، آبی آسمانی و آبی نفتی

1402/09/28
نمایش: 3,504 پسند: 3 دیدگاه: 0 بکارگیری: 459
زمان خواندن: 3 دقیقه - سه‌شنبه 28 آذر 1402

پالت‌های رنگ زمستانی عمدتاً از رنگهای سرد و خصوصاً رنگ آبی تشکیل می‌شوند. پالت رنگ زمستانی آبی درباری، آبی آسمانی و آبی نفتی، پالت رنگی بسیار شیک، کامل و دارای حال و هوای کاملاً زمستانی و سرد است.

پالت رنگ زمستانی آبی درباری، آبی آسمانی و آبی نفتی به همراه روانشناسی رنگ و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ زمستانی آبی درباری، آبی آسمانی و آبی نفتی به همراه روانشناسی رنگ و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

رنگ آبی یکی از اصلی‌ترین رنگهای پالتهای رنگ سرد و زمستانی است. رنگ آبی نماد پایداری و اعتماد است. رنگ آبی یکی از بهترین رنگها برای اعتماد سازی است. استفاده از رنگهای سرد در پالتهای زمستانی موجب افزایش اثرگذاری یک آرت ورک در ذهن بیننده می‌شود. درصورتی که شما نیز از عاشقان تم رنگی زمستانی و سرد هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ آبی درباری را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ آبی درباری

یکی از زیباترین طیف‌های ملایم رنگ آبی، رنگ آبی درباری است. رنگ آبی درباری رنگی زیبا و دلنشین از خانواده رنگ آبی است که در میان آقایان و بانوان به صورت مشترک طرفدار بسیار دارد. رنگ آبی درباری این پالت رنگ با کد رنگی rgb(50, 130, 184)  نماد قدرت و اعتبار است. همانگونه که از نام آبی درباری مشخص است، این رنگ در خانواده رنگهای سلطنتی قرار گرفته و به اندازه رنگ بنفش، حس قدرت و سلطنت دارد.


روانشناسی رنگ  آبی آسمانی

خانواده رنگ آبی هرچه روشن‌تر می‌شود، حس سرزندگی و آرامش بیشتری دارد. رنگ آبی آسمانی یکی از آرامش بخش‌ترین رنگهای طیف خانواده رنگ آبی است. قرار دادن یک رنگ تیره از خانواده آبی مانند آبی نفتی در کنار آبی آسمانی موجب می‌شود تا حس تضاد زیبایی در پالت رنگی ایجاد شده و بیننده از دیدن پالت رنگ هیچگاه خسته نشود.


روانشناسی رنگ آبی نفتی

رنگ آبی نفتی یکی از ملایم‌ترین رنگهای تیره خانواده رنگ آبی است. رنگ آبی نفتی یکی از پرطرفدارترین رنگهای تیره آبی برای آقایان است. علت این محبوبیت این است که   آبی نفتی این پالت رنگ با کد rgb(15, 76, 117) نه به اندازه آبی درباری روشن است و نه به اندازه رنگ آبی سرمه‌ای تیره و جیغ است. در  صورتی که از علاقمندان به آبی نفتی هستید پالت رنگی آبی نفتی را در کپل آرت مشاهده کنید.


روانشناسی رنگ مشکی

رنگ مشکی رنگ بسیار اسرارآمیزی است. رنگ مشکی معانی و مفاهیم متفاوتی برای بیننده دارد، برای مثال گاهی مشکی نماد شیک بودن است و گاهی نیز نماد غم و اندوه. ترکیب رنگهای آبی و مشکی موجب می‌شود تا اثربخشی رنگ آبی در پالت رنگ چند برابر شود. رنگ مشکی استفاده شده در  این پالت رنگی با کد rgb(27, 38, 44) از مشکی مطلق روشن‌تر است و برای چشمان بیننده ملایم‌تر و موردپسندتر است.


موارد استفاده این پالت رنگ

استفاده از پالت‌های رنگ سرد در فصل زمستان موجب اثرگذاری بیشتر بر بیننده می‌شود. خانواده رنگ آبی یکی از مهم‌ترین رنگهای پالت رنگ زمستانی است. پالت رنگ زمستانی آبی درباری، آبی آسمانی و آبی نفتی، تم بسیار زیبا و مکمل زمستانی دارد و می‌تواند آرت ورک زمستانی شما را چند پله جذاب‌تر نماید. قرار گرفتن آبی روشن و تیره در این پالت رنگ حس تضاد زیبایی را برای بیننده ایجاد می‌نماید و او را دوچندان جذب می‌کند.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: دوشنبه 30 بهمن 1402نمایش هفته : 193