پالت رنگ اخرایی، قهوه‌ای فندوقی و سبز کبریتی

1402/10/18
نمایش: 1,376 پسند: 3 دیدگاه: 0 بکارگیری: 289
زمان خواندن: 2 دقیقه - دوشنبه 18 دی 1402

ترکیب رنگهای قهوه‌ای اخرایی و سبز کبریتی، پالت رنگ مینیمال و چشم‌نوازی را ایجاد می‌نماید. همچنین رنگ قهوه‌ای فندوقی یکی از پرطرفدار ترین رنگهای خانواده قهوه‌ای است که در این پالت رنگی به عنوان رنگ تیره و متن قرار گرفته است.

پالت رنگ قهوه‌ای اخرایی، قهوه‌ای فندوقی و سبز کبریتی، روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ قهوه‌ای اخرایی، قهوه‌ای فندوقی و سبز کبریتی، روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

رنگ سبز  با اختلاف بسیار زیادی با دیگر رنگها، آرامش‌بخش‌ترین است. رنگ سبز کبریتی یکی از رنگهای تیره خانواده رنگ سبز است که تم زیبایی را با رنگهای قهوه‌ای فندوقی و قهوه‌ای اخرایی در این پالت رنگ ایجاد کرده است. رنگ اخرایی از آن دست رنگهای خانواده قهوه‌ای است که زیاد نام آن را نشنیده‌ایم، اما آن را بسیار در وسایل چوبی دیده‌ایم. اگر شما نیز از عاشقان ترکیب رنگ قهوه‌ای و سبز هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ قهوه‌ای را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ قهوه‌ای فندوقی

رنگ قهوه‌ای فندوقی ارتباط تنگاتنگی با رنگ کاکائویی دارد. این رنگ که رنگ اصلی بسیاری از محصولات چوبی است، حس ارگانیک بودن و آرامش زیادی در خود دارد. البته باید به این نکته نیز اشاره کنم که رنگهای تیره خانواده قهوه‌ای گاهاً به معنا و مفهوم افسردگی و ناراحتی نیز است. از آنجایی که رنگ فندوقی ، رنگ شکلات و کاکائو نیز است موجب افزایش اشتها نیز می‌شود.


روانشناسی رنگ  قهوه ای اخرایی

رنگ قهوه‌ای اخرایی در دسته رنگهای نسبتاً روشن خانواده قهوه‌ای قرار می‌گیرد. رنگ اخرایی نماد اعتماد و امنیت است و احساس آرامش به انسان تزریق می‌کند. نام رنگ اخرایی کمتر به گوش‌مان رسیده است اما همانطور که می‌بینید رنگ اخرایی این پالت رنگی با کد rgb(177, 148, 112) ارتباط تنگاتنگی با رنگ نسکافه‌ای دارد و در صنعت چوب و لباس بسیار استفاده می‌شود.


روانشناسی رنگ سبز کبریتی

همانطور که از اسم رنگ سبز کبریتی مشخص است، این رنگ در دسته رنگهای تیره خانواده سبز قرار می‌گیرد. سبز به طور کلی نماد آرامش و سلامتی است. هرچه رنگ سبز تیره‌تر باشد، حس آرامش بیشتری برای بیننده دارد و هرچه روشن‌تر باشد، نماد رشد و نشاط است. یکی از زیباترین و مناسب‌ترین ترکیب‌های رنگی برای سبز کبریتی، خانواده رنگ قهوه‌ای است.


موارد استفاده این پالت رنگ

اگر به دنبال این هستید تا با پالت رنگی خود در طرح گرافیکی خود، در وبسایتتان یا حتی دکوراسیون خانه‌تان برای بیننده حس آرامش و اعتماد ایجاد کنید، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما پالت رنگ اخرایی، قهوه‌ای فندوقی و سبز کبریتی است. این پالت رنگی بسیار آرامش بخش و اعتماد  ساز است و در آن خبری از رنگهای سیر و جیغ نیست.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: دوشنبه 30 بهمن 1402نمایش هفته : 67