پالت رنگ پاستیلی هلویی، سبز و کرم استخوانی(پالت رنگ بهاری سال 1403)

1402/12/27
نمایش: 328 پسند: 1 دیدگاه: 0 بکارگیری: 87
زمان خواندن: 2 دقیقه - یکشنبه 27 اسفند 1402

رنگ هلویی صورتی به عنوان نگ اصلی سال 2024 میلادی یا 1403 خورشیدی انتخاب شده است. رنگ هلویی رنگی بسیار لطیف و صمیمی است که در میان بانوان  بسیار طرفدار دارد. ترکیب هلویی با سبز می‌تواند تم رنگ بهاری جذابی تولید کند.

پالت رنگ پاستیلی هلویی، سبز و کرم استخوانی(پالت رنگ بهاری، پالت ترند 1403) به همراه روانشناسی رنگ و کد(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ پاستیلی هلویی، سبز و کرم استخوانی(پالت رنگ بهاری، پالت ترند 1403) به همراه روانشناسی رنگ و کد(Rgb, Cmyk, Hex)

رنگ هلویی که نامش برگرفته از یک میوه تابستانی نرم و خوشمزه است، رنگی بسیار نرم و صمیمی است. رنگ هلویی صورتی به عنوان رنگ ترند سال 1403 انتخاب شده است. رنگ سال 1402(قرمز پرشین) نیز به مانند سال 1403 رنگی گرم بود.پالت رنگ پاستیلی هلویی، سبز و کرم استخوانی(پالت رنگ بهاری سال 1403) می‌تواند تم بهاری زیبایی برای بیننده ایجاد کرده و حس و حال نوروزی برای او ایجاد نماید.


روانشناسی رنگ هلویی صورتی

همانطور که همه ما میوه هلو را به نرمی، خوشمزگی و فصل گرم تابستان می‌شناسیم، رنگ هلویی صورتی نیز همین حال و هوا را برای ما ایجاد می‌کند.  هلویی رنگی بسیار نرم و لطیف است و حس صمیمیت و دوستی را تقویت می‌کند. رنگ هلویی این پالت رنگ با کد rgb(255, 192, 144)  به عنوان رنگ ترند سال 1403 انتخاب شده است.


روانشناسی رنگ سبز پاستیلی

مهمترین ویژگی رنگهای پاستیلی این است که بسیار رنگهای لطیفی هستند و خبری از طیف رنگی جیغ و سیر در آن‌ها نیست. رنگ سبز پاستیلی یکی از آرامش بخش‌ترین رنگهاست که برای انسان حس سلامتی را به ارمغان می‌آورد. استفاده از رنگ سبز پاستیلی در گوشی موبایل یا کامپیوتر یا حتی دکوراسیون خانه موجب آرامش اعصاب و دوری استرس و اظطراب می‌شود. لازم به ذکر است که سبز پاستیلی این پالت رنگ کد rgb(177, 215, 180) دارد.


روانشناسی رنگ کرم استخوانی

یکی از رنگهای طیف رنگ سفید، رنگ کرم استخوانی است. رنگ کرم استخوانی رنگ سفیدی است که با اندکی پیکسل‌های آبی و سبز(زرد) ترکیب شده است. رنگ کرم استخوانی این پالت رنگی با کد rgb(247, 246, 220) از سفید مطلق تیره است و میزان شدت و بازتاب نور سفید را ندارد. استفاده  از کرم استخوانی برای رنگ پس زمینه موجب کاهش خستگی چشم در مطالعه می‌شود. کرم استخوانی رنگی ارگانیک و آرامش بخش است.


موارد استفاده این پالت رنگ

اگر شما نیز در این روزهای آخر سال در حال طراحی گرافیک با تم بهاری هستید، می‌توانید از پالت رنگ پاستیلی هلویی، سبز و کرم استخوانی استفاده کنید. این پالت رنگ کاملاً حس و حال بهاری دارد و متناسب با رنگ ترند سال 1403 انتخاب شده است. ترکیب سبز و هلویی می‌تواند حس ناب نوروزی را به مخاطب منتقل نماید.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: شنبه 18 فروردیننمایش هفته : 49