پالت رنگ بهاری زرد خردلی و سبز زمردی

1403/02/21
نمایش: 208 پسند: 2 دیدگاه: 0 بکارگیری: 65
زمان خواندن: 3 دقیقه - جمعه 21 اردیبهشت

ترکیب رنگ‌های سبز زمردی و زرد خردلی، ترکیب رنگی بهاری است. پالت رنگ زرد خردلی و سبز زمردی بیش از هر حسی، حس آرامش، تازگی و رشد در خود دارد. رنگ زرد خردلی به نام رنگ زرد کهربایی نیز معروف است.

پالت رنگ بهاری زرد خردلی و سبز زمردی به همراه روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ بهاری زرد خردلی و سبز زمردی به همراه روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

فصل بهار با رنگهای سبز و زردش و حس رشد و تازگی معروف است. رنگ سبز زمردی یکی از رنگهای تیره خانواده سبز است که در میان بانوان بسیار پرطرفدار است. رنگ زرد خردلی نیز یکی از رنگ‌های پرانرژی خانواده زرد است که به علت تیرگی‌اش طرفدار زیادی دارد. ترکیب رنگهای زرد و سبز بهترین ترکیب رنگی برای فصل بهار است. اگر شما نیز عاشقان تم رنگی بهاری هستید، پالت رنگ لجنی را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ سبز زمردی

رنگ سبز زمردی در دسته رنگهای تیره خانواده رنگ سبز قرار می‌گیرد. رنگ سبز کله غازی ارتباط بسیار تنگاتنگ با سبز زمردی دارد. رنگ سبز زمردی نماد آرامش و اطمینان است. سبز زمردی رنگی رسمی و سنگین است و برای افراد با سن بالا بسیار توصیه می‌شود. استفاده از رنگ سبز زمردی برای لباس حس اعتماد و آرامش افراد را بالا می‌برد. علاوه بر این موارد رنگ سبز نماد سلامتی نیز است.


روانشناسی رنگ زرد خردلی

یکی از جذاب‌ترین رنگهای زرد، رنگ زرد خردلی است. زرد خردلی یکی از تیره‌ترین رنگهای خانواده رنگ زرد است. ویژگی‌های شادابی بخشی، نشاط آوری و امیدبخشی از مهمترین ویژگی‌های رنگ زرد است. استفاده از رنگ زرد در محیط موجب افزایش امید و روحیه و موجب کاهش استرس و اظطراب می‌شود. همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردم؛ رنگهای زرد خردلی، زرد کهربایی و زرد انبه‌ای، یکی هستند.


روانشناسی رنگ بژ

در پالت رنگ بهاری زرد خردلی و سبز زمردی، روشن‌ترین رنگ، رنگ بژ است. بژ رنگی از خانواده قهوه‌ای است که نماد اعتماد، اورگانیک بودن و آرامش است. استفاده از رنگ بژ در محیط خانه موجب افزایش حس اعتماد و آرامش می‌شود. رنگ بژ به راحتی با تمامی رنگ‌های روشن هماهنگ و ست می‌شود، از جمله این رنگ‌ها می‌توان به زرد و سبز اشاره کرد.


روانشناسی رنگ سبز روشن

در جنگل رنگ سبز روشن نماد برگ‌های تازه و در حال رشد است و سبز تیره نماد برگ‌های قدیمی و بزرگ. در دنیای ما نیز رنگ سبز روشن نماد پویایی و رشد و تازگی است و رنگ‌های سبز تیره نماد اعتماد و آرامش هستند. در میان نقاشی‌های بهاری رنگ سبز روشن بیشترین نقش را ایفا می‌کند. اگر شما نیز از عاشقان رنگ سبز هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ سبز خزه‌ای را در کپل آرت ببینید.


موارد استفاده پالت رنگ زرد خردلی و سبز زمردی

از آنجا که اصلی‌ترین رنگ طبیعت در فصل بهار، رنگ‌ سبز است، در پالت‌های رنگ بهاری نیز حتما باید سبز حضور داشته باشد. پالت رنگ زمردی و خردلی بیشترین حس تازگی، طراوت و رشد را بیینده می‌دهد و بسیار آرامش بخش است. ترکیب زرد و سبز از بهترین و پرطرفدارترین ترکیب‌های فصل بهار است.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: جمعه 21 اردیبهشتنمایش هفته : 53