پالت رنگ نارنجی(خردلی) و خاکستری

1401/03/15
نمایش: 4,086 پسند: 3 دیدگاه: 0 بکارگیری: 565
زمان خواندن: 1 دقیقه - یکشنبه 15 خرداد 1401

پالت زیبا و هنری با رنگهای خردلی و خاکستری مناسب برای افرادی که دوست دارند مفهوم انرژی و خلاقیت را در عین استواری و استحکام انتقال دهند. با من با بررسی این پالت رنگ همراه باشید.

پالت رنگ نارنجی(زرد خردلی) و خاکستری، روانشناسی رنگ + کدهای رنگی
پالت رنگ نارنجی(زرد خردلی) و خاکستری، روانشناسی رنگ + کدهای رنگی

بررسی اجمالی پالت 

این پالت که از رنگهای خردلی ، خاکستری و آبی سیر تشکیل شده است، یک ترکیب گرم و سنگین را برای ما به وجود آورده است. از آنجا که ما بسیاری از فلزات را به رنگ خاکستری می‌شناسیم، رنگ خاکستری می‌تواند برای ما تداعی‌گر حس پایداری و استحکام باشد. لازم به ذکر است که خاکستری رنگی خنثی است و نشانی از میانه روی است.


روانشناسی رنگ خردلی

رنگ زرد خردلی موجود در این پالت به علت اینکه مقادیر زیادی رنگ قرمز و سبز در خود دارد، حس انرژی و آرامش را با هم منتقل میکند. استفاده از مقادیر زیادی از رنگ سبز (منتقل کننده حس آرامش) در کنار رنگ قرمز ، موجب می‌شود تا حس اظطراب و تشویش موجود در رنگ قرمز توسط رنگ سبز خنثی شده و کمتر منتقل شود.


روانشناسی رنگ آبی سیر

رنگ آبی سیر استفاده شده در این پالت، سرشار از مفهوم استواری و استحکام است. این رنگ در کنار رنگ خردلی که حس انرژی و خلاقیت را منعکس می‌کند، قرار گرفته است تا مکمل آن باشد. استفاده بیشتر از رنگ آبی موجب افزایش مفهوم پایداری و قدرت و کاهش مفهوم خلاقیت و انرژی می‌شود. اگر از عشقان رنگ آبی هستید، پیشنهاد می‌کنم، پالت رنگ آبی درباری را در کپل آرت ببینید.


موارد استفاده این پالت رنگ

این پالت مناسب برای جاهاییست که قرار است مفهوم انرژی، جنب و جوش و خلاقیت را در عین استحکام و پایداری منتقل کنند. در پالت رنگ نارنجی(زرد خردلی) و خاکستری، رنگ خاکستری حس استحکام و قدرت را منتقل می‌سازد و رنگ خردلی حس پویایی و انرژی را.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: شنبه 3 تیر 1402نمایش هفته : 46