پالت رنگ سبز لجنی، نارنجی مسی و خاکی

1401/01/28
نمایش: 7,744 پسند: 3 دیدگاه: 0 بکارگیری: 174
زمان خواندن: 2 دقیقه - یکشنبه 28 فروردین 1401

پالت رنگ سبز لجنی، مسی و خاکی بگونه ای کاملا هماهنگ و مکمل انتخاب شده است. بهتر است در این پالت رنگی از رنگ نارنجی(مسی) به عنوان رنگ غالب استفاده شده رنگ سبز لجنی با توجه به تیرگی اش به عنوان رنگ فرعی استفاده شود. این پالت رنگی منبع حس آرامش و سادگی است.

پالت رنگ سبز لجنی، نارنجی مسی و خاکی به همراه روانشناسی رنگ و کدهای رنگی(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ سبز لجنی، نارنجی مسی و خاکی به همراه روانشناسی رنگ و کدهای رنگی(Rgb, Cmyk, Hex)

از آنجا که رنگ نارنجی مسی در این پالت رنگ اصلی را تشکیل می‌دهد، بهتر است از این پالت رنگی برای القای مفهوم صداقت، اعتماد سازی، حمایت از زمین، حساس بودن استفاده شود. قبل از بررسی رنگها شما را به دیدن پالت بسیار زیبای قهوه‌ای و کرم دعوت می‌کنم.


روانشناسی رنگ نارنجی مسی

رنگ نارنجی مسی ترکیبی مابین خانواده قهوه ای و نارنجی است. رنگ نارنجی مسی یکی از رنگهای ملایم نارنجی است. رنگ مسی رنگی گرم و پر انرژی است و در عین حال تداعی کننده حس سادگی، طبیعی بودن و آرامش است. اگر نارنجی های جیغ را دوست ندارید، بی‌شک نارنجی مسی مناسب بهترین گزینه جایگزین است.


روانشناسی رنگ سبز لجنی

رنگ سبز با هر شدتی حاوی مفاهیم امنیت و آرامش و حس رشد و طبیعت است. هر چه رنگ سبز شدت بیشتری داشته باشد این مقاهیم را می‌تواند شدیدتر منتقل کند. از آن‌جا رنگ سبز این پالت رنگ، یعنی رنگ سبز لجنی مقدار زیادی تیره است و ممکن است در نگاه طولانی مدت چشم را بزند، بهتر است از آن به عنوان رنگ ثانویه استفاده شود.


روانشناسی رنگ مشکی

رنگ مشکی  موجود در این پالت رنگی، بیشتر از پیکسل‌های سبز و آبی، قرمز در خود دارد، این باعث می‌شود تا این رنگ تیره که رنگ متن‌های ما را می‌سازد، با رنگ اصلی این پالت یعنی نارنجی(نارنجی متمایل به قهوه‌ای) هماهنگ‌تر باشد و در انتقال مفهوم رنگ اصلی این پالت کمک کند. از این رنگ می‌توان برای نمایش متون استفاده نمود.


روانشناسی رنگ خاکی

رنگ خاکی یکی از پرطرفدارترین رنگهای طیف خانواده قهوه ای است وشباهت زیادی به کرمی و بژ دارد. این رنگ نماد اعتماد سازی و فروتنی است و به بیننده آرامش را القا می‌کند. رنگ خاکی موجود در این پالت رنگی می‌تواند به عنوان رنگ پس زمینه طرح یا وبسایت استفاده شود. این رنگ در مقایسه با سفید مطلق با کد رنگی #fff حس خستگی بسیار کمتری در چشمان بیننده ایجاد می‌نماید.


کاربرد پالت رنگ

با توجه به بررسی روانشناسی رنگ همه رنگهای موجود در پالت رنگ سبز لجنی، نارنجی مسی و خاکی ، این پالت رنگ می‌تواند در وبسایت‌ها و آرتورک‌هایی با مضنون، صداقت، اطمینان، امنیت، حمایت از زمین، سلامتی، محصولات ارگانیک و ساده  استفاده شود. در انتها شما دوستان عزیز را به دیدن پالت سبز لجنی، زیتونی و نارنجی دعوت می‌کنم.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: پنجشنبه 23 آذر 1402نمایش هفته : 55