حمایت از کودکان سرطانی موسسه خیریه محک
مرتب سازی :
تعداد : 39

ادوبی فتوشاپ - خلاقانه

 • طرح گرافیکی خلاقانه از تبریک سال 1402 | سال خرگوش 778

  طرح گرافیکی تبریک نوروز 1402

  مناسبتی

  طرح گرافیکی برای تبریک سال نو باید به گونه ای باشد که بر مخاطب خود تاثیر گذاشته و در خاطر او ثبت شود. طرح های گرافیکی هفت سین و ماهی و... آنقدر به وفور یافت می شوند که تاثیرگذاری زیادی ندارند و فقدان عنصر خلاقیت باعث می شود تا آن ها کمتر تاثیرگذار شوند.

  نوروز سال 1402 مبارک 1401/12/29
 • طراحی افکت سایه(Drop Shadow) خلاقانه، حرفه ای و زیبا در فتوشاپ 467

  افکت سایه حرفه ای در فتوشاپ

  گرافیک

  استایل سایه یا Drop Shadow در فتوشاپ یکی از پرکاربرترین افکت های دنیای گرافیک است. با خلاقیت و صرف وقت می توان بینهایت مدل سایه زیبا  در فتوشاپ ایجاد کرد. در این مقاله قصد دارم به یکی  از جذاب ترین تکنیک های ساخت سایه(Drop Shadow) در فتوشاپ بپردازم.

  تایپوگرافی در فتوشاپ 1401/12/28
 • تایپوگرافی سه بعدی خلاقانه از وفا همراه با ابر | فتوشاپ 589

  تایپوگرافی سه بعدی وفا در فتوشاپ

  گرافیک

  افکت ابر در فتوشاپ یکی از جذاب ترین و پرکاربرد ترین افکت های دنیای گرافیک است. با استفاده از افکت ابر (Clouds) در فتوشاپ می توان ابرهای بسیار زیبایی تولید کرده و از آن ها در طرح های گرافیکی استفاده نمود. در این آموزش قصد دارم تولید ابر در فتوشاپ را آموزش دهم، همراه من باشید.

  ساخت ابر در فتوشاپ 1401/12/08
 • طرح گرافیکی خلاقانه از تایپوگرافی اسم علی | ولادت امام علی(ع) 608

  روز پدر مبارک، تایپوگرافی اسم علی

  مناسبتی

  13 رجب مصادف است با ولادت امام علی (ع) که اسوه ی عدالت و پهوانی در میان همه شیعیان هستند. این روز در ایران به روز پدر نام گذاری شده است. به راستی چه چیزی بهترین کادو برای روز پدر است؟ تا انتهای این مطلب همراه من باشید.

  روز پدر مبارک 1401/11/15
 • طرح خلاقانه "سلامتی بزرگترین نعمت الهی است" 423

  سلامتی بزرگترین نعمت خدا

  خلاقانه

  سلامتی بزرگترین نعمت الهی است که هیچ جایگزنی برای آن وجود ندارد. وقتی سالم نباشیم بزرگترین داشته ها و نعمت ها، همه و همه برایمان بی معنی می شوند. نکته تاسف بر انگیز اینکه تا زمانی که به بیمارستان نرویم یا خدایی نکرده بیمار نشویم قدر این موهبت بزرگ الهی یعنی سلامتی را نمی دانیم.

  سلامتی بزرگترین موهبت الهی 1401/11/01
 • تصویر خلاقانه و طنز از پرچم کشور ولز 922

  اتحاد و همدلی برای پیروزی

  مناسبتی

  یکی از شیرین ترین لحظات فوتبالی مردم ایران در عصر روز جمعه 4 آذر رقم خورد. برد شیرین ایران در برابر ولز نتیجه اتحاد و همدلی بازیکنان و هواداران تیم ملی فوتبال ایران بود. اتفاقات بسیار مهمی رخ داد تا این برد قاطع و تاریخی برای ایران رقم خورد.

  پیروزی تاریخی ایران برابر ولز 1401/09/04
 • طرح سه بعدی خلاقانه از تایپوگرافی Izeh (حادثه تروریستی ایذه) 908

  پروژه سوریه سازی ایران

  خلاقانه

  هنوز داغ حمله تروریستی حرم شاهچراغ خوب نشده بود که حمله تروریستی دیگری در ایذه و اصفهان رخ داد و داغ روی داغ دلمان گذاشت. حال و روز امروز ایران عزیزمان چیز خیلی عجیبی برای افرادی که تاریخ معاصر را دنبال کرده اند نیست. ایران کم کم و آهسته آهسته دارد به سوریه سال 2011 مبدل می شود. با این مقاله همراه من باشید.

  جنگ داخلی سوریه 1401/08/26
 • پرتره ای به حالت نقاشی از زلنسکی (افکت Sponge فتوشاپ) 1,088

  زلنسکی بازیچه دست آمریکا

  خلاقانه

  از حوالی اسفند ماه سال 1401 بود که اوکراین و ایضا جهان وارد بحران بزرگی شد. روسیه با حمله به اوکراین ثابت کرد که با کسی بر سر امنیتش شوخی ندارد و از طرفی صبر و تحمل رجزخوانی زلنسکی را ندارد و قاطعانه عمل می کند. زلنسکی مه هیچ سواد سیاسی نداشته و ندارد، یکی از مهمترین عوامل بحران اوکراین است.

  جنگ روسیه و اوکراین 1401/08/23
 • طرح گرافیکی خلاقانه از تبریک هالووین با پهبادهای شاهد به ناتو 667

  شاهد(پهباد) از غیب رسید...!

  خلاقانه

  از عبارت "هیچ کس حق نداره به ایران سلاح بفروشه" در سال های جنگ، رسیدیم به عبارت "نزارید اینا پهباد صادر کنن" در روزهای اخیر. ایران هیچ گاه به دنبال جنگ طلبی نبوده و نخواهد بود و تنها دارد از حق فروش و صادرات ادوات جنگی اش(فروش پهباد شاهد 136) استفاده می کند.

  صادرات پهپاد ایران به روسیه 1401/08/10
 • طرح گرافیکی مفهومی از دفاع مقدس(جنگ ایران و عراق) 996

  گرامی داشت هفته دفاع مقدس

  مناسبتی

  31 شهریور ماه، آغازین روز گرامی داشت هفته دفاع مقدس است. دفاعی جانانه که به مدت 8 سال در مقابل استکبار جهانی صورت پذیرفت و اجازه نداد یک ذره‌ای عزت مردم ایران خدشه دار شده و وجبی از خاک ایران جدا شود.

  چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس 1401/06/30
 • طرح گرافیکی خلاقانه از روز جهانی برنامه نویس 1,445

  اصول پیشرفت در برنامه نویسی

  برنامه نویسی

  برنامه نویسی یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های دنیای دیجیتال است که امروزه طرفداران بسیاری دارد. برنامه نویسی شامل بی شمار زبان برنامه نویسی و فریمورک است. نکته ای که حائز اهمیت است این است که پیشرفت در کد نویسی ساده نیست و برای پیشرفت باید از اصول مهمی پیروی کرد.

  موفقیت در برنامه نویسی 1401/06/21
 • طرح گرافیکی خلاقانه از فیلترینگ اینستاگرام در ایران 1,258

  فیلترینگ اینستاگرام؛ خیلی دور خیلی نزدیک

  تکنولوژی

  پس از فروکش کردن طرح جنجالی صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی، همه بر این باور رسیدند که فیلترینگ اینستاگرام غیر ممکن است. اما از چند هفته گذشته شاهد کندی بسیار زیادی در اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی هستیم که بوی قضیه فیلترینگ را به مشام ما می‌رسانند.

  فیلترینگ اینستاگرام در ایران 1401/06/16
 • آرتورک خلاقانه تولد یک‌سالگی وبسایت کپل آرت 1,020

  تا سگ نشوی کوچه و بازار نگردی...

  مناسبتی

  شعر تا سگ نشوی کوچه و بازار نگردی، هرگز نشوی گرگ بیابان حقیقت را همه شنیده ایم اما تعداد کمی از ما به این شعر وزین و مفهومی اعتقاد داریم. در این مطلب که به مناسبت سالگرد تولد وبسایت کپل آرت است قصد دارم به این شعر زیبا و سختی هایی که در این مسیر متحمل شدم تا کپل آرت به شکلی که مشاهده می کند برسد، بپردازم.

  راز موفقیت در زندگی 1401/05/22
 • طرح مفهومی گرافیکی از خیمه امام حسین در روز عاشورا 784

  طرح مفهومی از خیمه امام حسین

  مناسبتی

  در مورد واقعه عاشورا توضیح و تفسیرهای بسیاری وجو د دارد اما به راستی اصلی ترین محور واقعه عاشورا چیست؟ چه چیزی باعث شده است تا امام حسین خود و خاندان خود را فدا کند. این طرح خلاقانه و مفهومی از خیمه امام حسین به مناسبت روز عاشورا طراحی شده است.

  درسهای واقعه عاشورا 1401/05/14
 • طرح گرافیکی تبدیل عکس ادولف هیتلر به نقاشی در فتوشاپ 3,202

  حقایقی در مورد آدولف هیتلر

  خلاقانه

  در کتاب های تاریخ هیتلر فردی دیکتاتور و مستبد توصیف شده است. بسیاری از ما نیز آن را پذیرفته ایم. اما اگر در مورد شخص هیتلر تحقیق کنیم، متوجه می شویم که این کتاب ها تنها نیمه خالی لیوان را بولد کرده اند و تنها به نکات منفی شخص هیتلر پرداخته اند.اما به راستی آدولف هیتلر چه ویژگی های مثبتی داشت؟

  آدولف هیتلر رهبر آلمان نازی 1401/03/30
 • طرح مفهومی از روزهای تیره و تار اقتصاد ایران 3,150

  دلایل بدبختی مردم ایران

  خلاقانه

  سال هاست که مشکلات فراوان اقتصادی زندگی همه ایرانیان را از جهات مختلف تحت تاثیر خود قرار داده است. چه چیز باعث شده که ما ایرانیان در این وضعیت فاجعه بار اقتصادی قرار بگیریم؟ چه چیز باعث شده مردم ایران به علت مسائل اقتصادی در بدبختی به سر ببرند؟ در ادامه بررسی خواهم کرد.

  بدبختی در ایران 1401/02/20
 • طنز سیاسی؛ استالینگراد، لنینگراد و پوتینگراد! 2,102

  لنینگراد، استالینگراد و حال پوتینگراد

  خلاقانه

  حتما تاکنون نام های استالینگراد و لنینگراد که از استان های روسیه هستند به گوشتان خورده است. در این آرتورک به شیوه ای خلاقانه و مفهومی اوکراین به عنوان استان دیگر روسیه تحت عنوان پوتینگراد به نمایش درآمده است.

  استان استالینگراد 1400/12/13
صفحـه 1 از 3