حمایت از کودکان سرطانی موسسه خیریه محک
مرتب سازی :
تعداد : 6

ادوبی فتوشاپ - تایپوگرافی

 • طراحی افکت سایه(Drop Shadow) خلاقانه، حرفه ای و زیبا در فتوشاپ 467

  افکت سایه حرفه ای در فتوشاپ

  گرافیک

  استایل سایه یا Drop Shadow در فتوشاپ یکی از پرکاربرترین افکت های دنیای گرافیک است. با خلاقیت و صرف وقت می توان بینهایت مدل سایه زیبا  در فتوشاپ ایجاد کرد. در این مقاله قصد دارم به یکی  از جذاب ترین تکنیک های ساخت سایه(Drop Shadow) در فتوشاپ بپردازم.

  تایپوگرافی در فتوشاپ 1401/12/28
 • تایپوگرافی سه بعدی خلاقانه از وفا همراه با ابر | فتوشاپ 589

  تایپوگرافی سه بعدی وفا در فتوشاپ

  گرافیک

  افکت ابر در فتوشاپ یکی از جذاب ترین و پرکاربرد ترین افکت های دنیای گرافیک است. با استفاده از افکت ابر (Clouds) در فتوشاپ می توان ابرهای بسیار زیبایی تولید کرده و از آن ها در طرح های گرافیکی استفاده نمود. در این آموزش قصد دارم تولید ابر در فتوشاپ را آموزش دهم، همراه من باشید.

  ساخت ابر در فتوشاپ 1401/12/08
 • طرح سه بعدی خلاقانه از تایپوگرافی Izeh (حادثه تروریستی ایذه) 907

  پروژه سوریه سازی ایران

  خلاقانه

  هنوز داغ حمله تروریستی حرم شاهچراغ خوب نشده بود که حمله تروریستی دیگری در ایذه و اصفهان رخ داد و داغ روی داغ دلمان گذاشت. حال و روز امروز ایران عزیزمان چیز خیلی عجیبی برای افرادی که تاریخ معاصر را دنبال کرده اند نیست. ایران کم کم و آهسته آهسته دارد به سوریه سال 2011 مبدل می شود. با این مقاله همراه من باشید.

  جنگ داخلی سوریه 1401/08/26
 • طرح گرافیکی سه بعدی Barzakh در ادوبی فتوشاپ 1,210

  بعضی وقتا هم همه چی خاکستریه

  تایپوگرافی

  بعضی وقتا همه چی هم خاکستریه یعنی اینکه، ما انسان ها در زندگی فراز نشیب های بسیاری را تجربه کرده و می کنیم، اما گاهی اتفاقاتی برای ما رخ می دهد که نه در دسته فرازها قرار دارد و نه در دسته نشیب ها! اتفاقاتی که موجب سردرگمی و بلاتکلیفی ما می شوند و اثرشان بسیار بدتر از نشیب های زندگی ماست.

  دوران خاکستری زندگی 1401/04/28
 • تایپوگرافی زیبای اسم علی در فتوشاپ 1,804

  مفهوم شعر علی ای همای رحمت

  تایپوگرافی

  همه ما ایرانیان با اثر فوق العاده شهریار به نام "علی ای همای رحمت" آشناییم و حتی بسیاری از ما نیز آن را از حفظیم. این شعر معانی بسیار والا در مورد مقام حضرت علی(ع) در خود دارد که بررسی کامل آن نیاز به دقت و حوصله بسیار و دانش کافی درمورد ادبیات دارد.

  علی ای همای رحمت 1401/02/02
 • تایپوگرافی خلاقانه از کلمه تنها 1,765

  تنهای تنهای تنها

  خلاقانه

  در دنیای طراحی گرافیک برای نشان دادن مفهوم تنهایی راه های بسیاری وجود دارد، تضاد و جدایی در تایپوگرافی یکی از بهترین روش ها برای نمایش مفهوم تنهایی در دنیای گرافیک است. آرتورک پیش روی شما تایپوگرافی خلاقانه ای با مفهوم تنهاییست.

  تایپوگرافی مفهومی فارسی 1400/06/07