سپاس قهرمان سلامت

انتشار : 1400/05/25
بازدید : 2,477 لایک : 7 کامنت : 6 ذخیره : 2
مدت زمان مطالعه : 2 دقیقه

تشکر و خدا قوت خدمت خط مقدم درمان کرونا که جان دادند ولی هیچ وقت جا نزدند...

کارکتر طراحی شده در ادوبی فیوز و رندر شده در فتوشاپ
کارکتر طراحی شده در ادوبی فیوز و رندر شده در فتوشاپ

ملت شریف ایران زحمات کادر شریف درمان کرونا را تا ابد به یاد خواهد داشت و مدیون تک تک پرسنل درمان کرونا خواهد بود. پس از گذشت بیش از یک سال از همه‌گیری کرونا همچنان شاهد رشادت‌ها و تلاش‌های بی‌وقفه کادر درمان هستیم که خیلی خودمونی جونشون رو گذاشتن کف دستشون و دارن هرچی از دستشون برمیاد رو برای این مردم میکنند، متاسفانه با وجود مشکلات و سختی های فراوان برای کادر درمان کرونا، بسیاری از هموطنان بدون توجه به پروتکل‌های بهداشتی به سفر رفتن که احتمالا بار این سفر ها چند روز آینده بر بروی دوش کادر کرونا خواهد رفت.

 

سپاس قهرمان سلامت :

من به عنوان یک ایرانی از زحمات تمام پرسنل کرونا تشکر می‌کنم و این طرحم رو که هرچند بسیار ناچیز است رو تقدیمشون می‌کنم. امیدوارم در پناه حق همواره سلامت و تندرست باشند و با ریشه کن شدن کرونا تمام کادر کرونا با سلامت کامل به آغوش خانواده‌هایشان برگردند.

 

نکات تخصصی :

پایه و اساس این طرح یک کاراکتر 3بعدی است که در نرم افزار ادوبی فیوز (Fuse) طراحی شده است (این نرم افزار سال 2016 معرفی شد و تنها در نسخه بتا یا آزمایشی منتشر شد و هیچگاه به مرحله نسخه نهایی یا پایدار هم نرسید...!) و سپس در فتوشاپ متریال‌دهی شده و در نهایت همان‌جا رندر شده است. نقطه عطفِ مفهوم اصلی این طرح متریال اون است که نشان دهنده مشقت‌ها و سختی‌های کادر درمان است که ساخت و طراحی اون زمان و انرزی زیادی رو از من گرفت اما نتیجه بسیار مطلوب شد.

تقدیم به تک تک پرسنل خط مقدم کرونا


ویرایش : جمعه 5 فروردین 1401 ساعت 19:09 میانگین بازدید روزانه این مطلب : 10