تایپوگرافی اسم مهدی(عج)

1400/07/23
نمایش: 5,548 پسند: 7 دیدگاه: 0 دریافت: 465
زمان خواندن: 3 دقیقه - جمعه 23 مهر 1400

هرچه از عمر این دنیایی که در آن زندگی می کنیم می گذرد، بیشتر انسان ها در مشکلات و گرفتاری ها غرق می شوند. این دنیا برای پاکسازی تنها نیاز به یک منجی دارد که روز به روز حس نیاز به او بیشتر می شود. این منجی کسی جز حضرت مهدی(عج) نیست.

تایپوگرافی سه بعدی اسم مهدی(عج) در نرم افزار ادوبی دیمنشن
تایپوگرافی سه بعدی اسم مهدی(عج) در نرم افزار ادوبی دیمنشن

ما در جهانی زندگی می‌کنیم، که هر روز تیتر یک خبرهایش در مورد جنگ، خونریزی و مشکلات و گرفتاری‌های انـسان است، مشکلات و گرفتاری‌هایی که پایان ندارند و روز به روز بر تعدادشان افزوده می ‌شود. هرچه می‌گذرد انسانها بیشتر متوجه این موضوع می‌شوند که حل کردن این مشکلات به دست انسانهای معمولی  امکان پذیر نیست... اگر حتی تعلیمات دینی را هم کنار بگذاریم همه‌ی ما در وجود خود به شخصی نیاز داریم که بیاید و گرفتاری‌های افسار گسیخته جهانمان را  سامان دهد.


تفضل بفرما بر این بنده بی سـر و پا

مرا همدم و محرم و هم رکاب

سفرهای سوی خراسان و شام و عراقش بگردان

یا مهدی ، مددی...

آغاز امامت حضرت مهدی (عج) بر همه‌ی شیعیان آن حضرت مبارک باد.


ناتوانی بشر

تعداد نهادها و سازمان‌های مربوط به حقوق انسان در سراسر دنیا را که باهم جمع کنیم، به رقم بسیار بزرگ و شگفت آوری می‌رسیم! این تعداد زیاد از سازمان‌ها نوید می‌دهند که انسان بتواند در صلح و آرامش در این دنیا زندگی کند، اما در واقعیت چنین چیزی اصلا رخ نمی‌دهد! کافی است یک بار زیرنویس اخبار را مطالعه کنیم تا متوجه شویم که حالِ دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم بسیار بد است! جنگ، قتل، ترور، دزدی و... سرتاسر جهان را ما فرا گرفته‌اند که حل کردن آن‌ها از عهده سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف خارج است و نیازمند یک نیروی ماورای بشری هستند. آری؛ مهدی، همان نیروی مافوق بشری است...


خودسازی

صبری که توام با انجام کارهای شایسته برای حضرت مهدی (عج) است، بیشتر از آن که صبر باشد، خودسازی است. با انجام کارهای شایسته و دوری از کارهای ناشایسته برای ظهور امام زمان (عج) بیشترین شخصی که از این اعمال سود می‌برد خود شخص است. شاید بسیاری بگویند که افراد خیلی زیادی که منتظر امام زمان بودند اکنون زیر خاکند و سودی از انتظار نبرده اند، این تفکر کاملا غلط است زیرا که تمرین صبر برای ظهور امام زمان (عج) تنها برای خود سازی است نه فقط ظهور آن حضرت.


درباره این طرح گرافیکی

ترکیب تایپوگرافی دو بعدی در ادوبی فتوشاپ و سه بعدی کردن آن در نرم افزار ادوبی دیمنشن بی‌نظیر است، من به شدت به این روش علاقه‌مندم و همه تایپوگرافی‌هایم  از این ترکیب حاصل شده‌اند. متریال این طرح در فتوشاپ ادیت شده و نور پردازی و رندر در ادوبی دیمنشن انجام شده است. پس از رندر اصلاح نور و رنگ سنگینی بر روی این طرح در فتوشاپ انجام شده که حاصل یک تم قرمز و صورتی رنگ در تصویر است که با رندر خام آن تفاوت بسیار دارد. گل های سه بعدی این طرح نیز به صورت آبجکت سه بعدی از اینترنت دانلود شده است. اگر علاقه‌مند به تایپوگرافی‌های مذهبی هستید، تایپوگرافی محمد و مرگ با عزت را هم مشاهده بفرمایین.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: سه‌شنبه 21 آذر 1402نمایش هفته : 33