آرت ورک تولد 25 سالگی

1402/10/15
نمایش: 669 پسند: 2 دیدگاه: 0 دریافت: 3
زمان خواندن: 3 دقیقه - جمعه 15 دی 1402

طرح گرافیکی تولد 25 سالگی من، بیش از آن که خفن باشد، ساده، مینیمال و خلاقانه است. سالگرد تولد می‌تواند علاوه بر این که جشن باشد، یک نقطه شروع مجدد یا برنامه ریزی جدید نیز در زندگی شخص باشد.

طرح گرافیکی مینیمال و خلاقانه تولد 25 سالگی با تم کاغذی
طرح گرافیکی مینیمال و خلاقانه تولد 25 سالگی با تم کاغذی

جشن تولد برای هر انسانی می‌تواند لحظات زیبا و خاطره‌انگیزی را رقم بزند. اما سالگرد تولد فرا تر از یک جشن تولد ساده می‌تواند باشد. می‌توان از آن تاریخ به عنوان یک نقطه شروع و مبدأ استفاده نمود و برای خود یک برنامه ریزی دقیق انجام داد. این برنامه ریزی می‌تواند پیشرفت بسیار زیادی را برای ما به ارمغان بیاورد که نتیجه‌اش بسیار لذت‌بخش‌تر از یک جشن تولد ساده است.در ادامه ساده‌ترین روش‌های پیشرفت در زندگی را بررسی می‌کنیم.  دوستان عزیزم شما را به دیدن آرت ورک تولد 23 سالگی در کپل آرت دعوت می‌نمایم.


ترک یک عادت بد

یکی از ساده‌ترین کارهایی که هر شخص می‌تواند انجام دهد تا پیشرفت کند، ترک یک عادت بد است. عادت بد همواره مصرف مواد مخدر یا... نیست! عادت‌های بد دیگری نیز وجود دارند که در صورت ترک بسیار برای ما  فایده دارند. برای مثال ترک عادت نام گذاری فایل‌های گرافیکی به صورت رندوم! بسیاری از طراحان نام مناسبی برای آرت ورک گرافیکی خود انتخاب نکرده و بعداً در دسته بندی آن‌ها دچار مشکل می‌شوند. پس می‌بینیم که حتی ترک یک عادت ساده بد چقدر می‌تواند در گذر زمان برای ما مفید بوده و راه پیشرفت را باز کند.


عادت به یک کار خوب

گاهی نیز می‌توان با عادت کردن به یک کار خوب ساده، مسیر پیشرفت را هموار کرد. برای مثال عادت کنیم هر شب قبل خواب اتاق خود را نظافت کرده و بدون این کار به خواب نرویم! این کار ساده موجب می‌شود تا هر روز صبح با خلق بهتر و روحیه بازتر بیدار شده و بهتر بتوانیم مشکلات و کارهای دیگرمان را انجام دهیم. از دیگر کارهای ساده اگه اگر عادت شوند برای ما مفید است می‌توان به؛ پاکسازی هفتگی گوشی و سیستم اشاره کرد.


کار امروز را به فردا مینداز!

یکی دیگر از اصول ساده‌ای که می‌تواند از تاریخ تولد شروع به انجام آن کرد و راه پیشرفت را باز کرد، توجه به ضرب المثل "کار امروز را به فردا مینداز!" است. این ضرب المثل یعنی اینکه هر وظیفه‌ای که مربوط به امروزِ تو است باید در همین روز انجام شود و نباید آن را حتی یک روز عقب انداخت. باید سعی کنیم تا قبل از خواب چک لیست امور روزمان را تماماً تیک زده و سپس به خواب برویم.


نتیجه گیری

نباید به سالگرد به دنیا آمدنمان تنها به یک جشن تولد بسنده کنیم. تاریخ تولد هر شخص می‌تواند برای او یک مبدأ برای پیشرفت و برنامه ریزی تازه باشد. من ابداً با جشن تولد گرفتن مخالف نیستم، بلکه موافقم اما جشنی که توأم با یک برنامه ریزی برای سال جدید از عمر شخص باشد.


درباره این نگاره گرافیکی

آرت ورک تولد 25 سالگی بنده به سادگی هرچه تمام‌تر در نرم افزار فتوشاپ ، تنها با استفاده از چند Layer Style ساده و قرار گرفتن چند پترن یا الگو برای آن ایجاد شده است. این آرت ورک در عین سادگی که دارد خلاقانه است زیرا در آن به جای نام Age به معنای سن و سال از Level به معنی سطح استفاده شده است تا مفهوم بهتری را به بیننده منتقل سازد.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: جمعه 15 دی 1402نمایش هفته : 21