پالت رنگ قهوه ای شکلاتی، کهربایی، بادامی و کرمی

1402/07/23
نمایش: 2,261 پسند: 2 دیدگاه: 0 بکارگیری: 246
زمان خواندن: 2 دقیقه - یکشنبه 23 مهر 1402

پالت‌های رنگ قهوه ای مثل رنگ شکلاتی، کرم، کهربایی و بادامی حس آرامش و اعتماد در خود دارند. همچنین خانواده رنگ قهوه‌ای نماد ارگانیک و طبیعی بودن نیز است. رنگ قهوه‌ای همچنین نماد زمین است.

پالت رنگ قهوه ای شکلاتی، کهربایی، کرمی و بادامی به همراه روانشناسی رنگ و کدها
پالت رنگ قهوه ای شکلاتی، کهربایی، کرمی و بادامی به همراه روانشناسی رنگ و کدها

پالت های رنگ قهوه ای مثل رنگ شکلاتی، کرم، کهربایی و بادامی حس آرامش و اعتماد در خود دارند. همچنین خانواده رنگ قهوه ای نماد ارگانیک و طبیعی بودن نیز است. رنگ قهوه ای همچنین نماد زمین است. رنگ قهوه‌ای کرم منبعی برای آرامش است. پالت‌های رنگی که با تم چوبی همراه شوند، همواره حس ناب ارگانیک بودن و طبیعی بودن در خود دارند و به بیننده آرامش می‌دهند. در صورتی که از عاشقان تم چوبی و قهوه‌ای هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ نسکافه‌ای را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی قهوه‌ای شکلاتی

رنگ قهوه‌ای شکلاتی یکی از رنگهای نسبتاً تیره طیف خانواده قهوه‌ای است. رنگهای مختلف خانواده رنگ قهوه‌ای هرچه تیره‌تر باشند، حس اعتماد بیشتری دارند و هرچه روشن‌تر باشند، حس انرژی آنها بیشتر است و نماد طبیعت و ارگانیک بودن هستند.  رنگ قهوه‌ای فندقی ارتباط تنگاتنگی با رنگ قهوه‌ای شکلاتی دارد، تنها تفاوت این است که رنگ فندقی اندکی ته مایه رنگ سبز در خود دارد.


روانشناسی رنگ کهربایی

رنگ کهربایی یکی از قوی‌ترین و پرانرژی‌ترین رنگهای طیف خانواده زرد است. رنگ کهربایی غلظت بالایی دارد و با رنگ زرد خردلی ارتباط تنگاتنگی دارد. رنگ کهربایی نماد شادابی، انرژی و خنده است. تمامی رنگهای خانواده زرد، نمادی برای خنده‌آوری و امید بخشی هستند. رنگ کهربایی رنگی حایل میان قرمز، نارنجی، زرد و قهوه‌ایست.


روانشناسی رنگ  کرمی

رنگهای کرمی، بژ، خاکی و نسکافه‌ای ارتباط بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند. در میان این رنگها، رنگ کرمی از همه آرامش بخش‌تر و مینیمال‌تر است. استفاده از رنگ کرمی به عنوان رنگِ روشنِ پس زمینه برای انتقال حس آرامش به بیننده بسیار مناسب است. همچنین استفاده از این رنگ در دکوراسیون خانه می‌تواند حس آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد. 


روانشناسی رنگ  بادامی

رنگ قهوه‌ای روشن یا بادامی یکی دیگر از رنگ‌های جذاب طیف رنگ قهوه‌ای است. از آنجا که این رنگ روشن است، حس انرژی بیشتری به نسبت رنگهای قهوه‌ای تیره در خود دارد. این رنگ علاوه بر حس آرامشی که دارد، حس سر زنده بودن و انرژی بخش بودن نیز دارد و اشتهاآور نیز است.  همچنین استفاده از این رنگ به عنوان رنگ مو بسیار مناسب‌تر از دیگر رنگهای خانواده قهوه‌ای است.


موارد استفاده این پالت رنگ

پالت رنگ قهوه ای شکلاتی، کهربایی، بادامی و کرمی مملو از حس ارگانیک بودن و آرامش بخش بودن است. اگر دوست دارید در طرح گرافیکی‌تان، وبسایتتان و... حس آرمش را توأم با حس مینیمال بودن ، ارگانیک و طبیعی بودن منتقل کنید، این پالت رنگی بهترین انتخاب برای شماست. تنها توجه نمایید که رنگ کهربایی بسیار انرژی بخش است و باید از آن در اقلیت استفاده کنید.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: یکشنبه 23 مهر 1402نمایش هفته : 56