پالت رنگ طوسی، ذغالی و نارنجی قرمز

1402/12/08
نمایش: 260 پسند: 1 دیدگاه: 0 بکارگیری: 139
زمان خواندن: 2 دقیقه - سه‌شنبه 8 اسفند 1402

رنگ قرمز نارنجی رنگی بسیار گرم و انرژی بخش است. نارنجی قرمز رنگی میان نارنجی و قرمز است که بسیار تهییج کننده و انرژی بخش است. رنگ خاکستری می‌تواند یکی از بهترین رنگهای مکمل برای نارنجی قرمز باشد.

پالت رنگ طوسی، ذغالی و نارنجی قرمز به همراه روانشناسی رنگ و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ طوسی، ذغالی و نارنجی قرمز به همراه روانشناسی رنگ و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

نارنجی قرمز یکی از پرانرژی‌ترین رنگهای خانواده خانواده نارنجی است. این رنگ بسیار مورد پسند کودکان و نوجوانان است و بسیار هیجان آور و اشتها آور است. رنگهای خاکستری و ذغالی از برترین رنگها برای ایجاد تضاد با رنگ نارنجی قرمز هستند. پالت رنگ ذغالی و نارنجی قرمز در کل یک پالت رنگ گرم محسوب می‌شود که انرژی بالایی برای بیننده دارد. اگر شما نیر از عاشقان پالت های رنگ نارنجی هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ  قرمز و نارنجی را در کپل آرت مشاهده کنید.


روانشناسی رنگ نارنجی قرمز

نارنجی قرمز  که از ترکیب اندکی قرمز در رنگ نارنجی حاصل می‌شود، منبع بزرگی از حس هیجان، انرژی و اشتیاق است. رنگ نارنجی قرمز همچنین بسیار اشتها آور است. رنگ نارنجی قرمز آنقدر انرژی‌اش بالاست که از آن در شب برای اعلام خطر در لباس‌ها استفاده می‌کنند. بهتر است برای کنترل انرژی رنگ نارنجی قرمز، در کنار آن از رنگهای کم انرژی و یا خنثی(خاکستری، طوسی) استفاده کنیم.


روانشناسی رنگ  طوسی

رنگ طوسی یکی از رنگهای روشن خانواده رنگ خاکستری است. رنگ  طوسی را در  رنگ نقره‌ای یا Silver نیز می‌نامند. طوسی رنگی خنثی است که از خود انرژی ندارد.از طوسی می‌توان برای کنترل نمودن رنگهای بسیار پرانرزی مانند نارنجی، قرمز و زرد استفاده کرد. رنگ طوسی یکی از پرکاربردترین رنگها در سایه و Shadow است که در واسط کاربری بسیاری از سایت‌ها استفاده می‌شود.


روانشناسی رنگ مشکی ذغالی

درمیان رنگهای خانواده رنگ مشکی، رنگ مشکی ذغالی طرفدار بسیار دارد. این رنگ در لباس و پارچه بسیار پرطرفدار است. این رنگ از مشکی مطلق با کد rgb(0,0,0) تفاوت  داردو اندکی از آن روشن‌تر است. اندکی روشن‌تر بودن رنگ ذغالی به نسبت مشکی مطلق، باعث می‌شود تا حس افسردگی و تاریکی در این رنگ احساس نشده و چشمان انسان زود از این رنگ خسته نشوند.


روانشناسی رنگ سفید

همه ما انسان‌ها  حس صلح و دوستی را با رنگ سفید می‌بینیم. سفید پرکاربردترین رنگ در فضای اینترنت است. سفید رنگی است که هیچگاه خسته کننده نیست و هیچ وقت هم از مد نمی‌افتد. استفاده از رنگهای ذغالی و سفید در این رنگ، حس تضاد جذابی برای بیننده ایجاد می‌کند. در پالت رنگ طوسی، ذغالی و نارنجی قرمز؛ رنگ سفید رنگ پس زمینه و ذغالی رنگ متن است.


موارد استفاده این پالت رنگ

اگر شما می‌خواهید تا با یک پالت رنگ گرم، بیننده خود را تهییج کرده و به او انرژی دهید و در عین حال نیز از تضاد رنگی مناسبی استفاده کنید، پالت رنگ طوسی، ذغالی و نارنجی قرمز یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست. رنگ نارنجی قرمز می‌تواند در تبلیغات بسیار استفاده شود زیرا که هر چشمی را به سرعت جذب خود می‌نماید.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: سه‌شنبه 8 اسفند 1402نمایش هفته : 27