پالت رنگ یشمی، سبزآبی و نارنجی

1402/01/04
نمایش: 4,408 پسند: 1 دیدگاه: 0 بکارگیری: 299
زمان خواندن: 3 دقیقه - جمعه 4 فروردین 1402

پالت رنگی سبز یشمی، سبزآبی و نارنجی پالتی بهاری است. رنگهای یشمی، سبزآبی و نارنجی این پالت رنگی ملایم هستند. این پالت رنگی به راحتی می تواند حس آرامش را ببیننده منتقل کند. رنگ نارنجی این پالت رنگی برای جلوگیری از یکنواختی این پالت رنگ انتخاب شده است، همچنین منبع انرژی و گرمای این پالت رنگ نیز است.

پالت رنگ یشمی، سبزآبی و نارنجی، روانشناسی رنگ + کدهای رنگی
پالت رنگ یشمی، سبزآبی و نارنجی، روانشناسی رنگ + کدهای رنگی

رنگ سبز نمادی برای آرامش مطلق است. همانگونه که درختان سرسبز به انسان حس آرامش می‌دهند، رنگ سبز نیز منبع آرامش است. رنگ یشمی که از طیف خانواده رنگهای سبز است، علاوه بر حس آرامشی که در خود دارد، منبع حس اعتماد و اطمینان نیز است. رنگ نارنجی منبعی برای انرژی است و حس پویایی و حرارت زیادی در خود دارد. اگر از علاقمندان به ترکیب رنگهای سبز و نارنجی هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ سبزآبی و نارنجی را در کپل آرت مشاهده کنید.


روانشناسی رنگ یشمی

رنگ یشمی یکی از زیباترین رنگهای طیف تیره خانواده رنگهای سبز است. همانگونه که رنگ سبز نشانه آرامش، رشد و پیشرفت است، رنگهای مختلف دیگر خانواده سبز نیز همینگونه هستند. نکته‌ای که وجود دارد این است که هر چه میزان تیرگی رنگ سبز بیشتر باشد، حس آرامش آن بیشتر و هرچه روشن‌تر باشد، حس رشد، پیشرفت و طراوت آن بیشتر است. رنگ سبز یشمی همانند رنگ سبز لجنی، از بهترین رنگها برای القای حس آرامش و اطمینان به بیننده است.


روانشناسی رنگ سبزآبی

رنگ سبزآبی همانگونه که از اسمش مشخص است، از ترکیب رنگهای سبز و آبی تشکیل می‌شود. سبزآبی هم ویژگی‌های روانشناسی رنگ آبی را دارد و هم رنگ سبز را. یعنی رنگ سبزآبی منبعی برای آرامش و اعتماد و پایداری است. هر چه در رنگ سبزآبی میزان رنگ آبی بیشتر باشد، حس پایداری و قدرت بالاتری دارد و هرچه سبز بیشتر باشد، حس آرامش، رشد و پیشرفت. پالت آبی سرمه‌ای، صورتی و سبزآبی تقدیم به شما طرفداران رنگ سبزآبی.


روانشناسی رنگ خاکستری

رنگ خاکستری رنگی خنثی و میانه است. خاکستری نمادی برای میانه رو بودن و حایل بودن است. رنگ خاکستری این پالت رنگی با کد رنگی rgb(222, 227, 226) بسیار نزدیک به سفید است. همانگونه که از کد RGB این رنگ مشخص است، این خاکستری برای هماهنگی بهتر با پالت رنگ یشمی، سبزآبی و نارنجی، میزان بیشتری از پیکسل‌های سبز و آبی به نسبت قرمز در خود دارد. این ویژگی باعث می شود تا رنگهای دیگر این پالت اثر بخشی بیشتر و بهتری داشته باشند.


روانشناسی رنگ نارنجی

رنگ نارنجی را می‌توان در زمره پرانرژی‌ترین رنگها قرار دارد. رنگ نارنجی به میزانی که روشن‌تر باشد، دارای احساس پویایی، نشاط و ماجراجویی بالایی است. اما به هر میزان که تیره‌تر باشد نمادی برای اعتماد به نفس و جاه‌طلبی است. رنگ نارنجی این پالت رنگی در حکم رنگ تاکیدی است، یعنی آمده است تا با حضور کم خود اما یکنواختی را از پالت بگیرد و خستگی را از بیننده دور کند. اگر از عاشقان رنگ نارنجی هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ خرمایی و نارنجی را مشاهده کنید.


کاربرد پالت رنگ

هر پالت رنگی که یکی از رنگهای تشکیل دهنده‌اش رنگ سبز باشد، نمادی برای آرامش، اعتماد و اطمینان است و با رنگ نارنجی موجود در خود حس نشاط را به بیننده منتقل می سازد. پالت رنگ یشمی، سبزآبی و نارنجی می‌تواند بهترین انتخاب برای ایجاد حس آرامش و اعتماد در بیننده باشد، از این رو می‌تواند برای مقاصد تجاری، بازاری و جذب مشتری استفاده شود. از این پالت رنگی می‌توانید برای طراحی رابط کاربری سایت فروشگاهی خود یا تم اینستاگرام فروشگاه خود استفاده نمایید.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: جمعه 5 خرداد 1402نمایش هفته : 78