حمایت از کودکان سرطانی موسسه خیریه محک
مرتب سازی :
تعداد : 10

ادوبی فتوشاپ - مناسبتی

 • طرح گرافیکی خلاقانه از تبریک سال 1402 | سال خرگوش 778

  طرح گرافیکی تبریک نوروز 1402

  مناسبتی

  طرح گرافیکی برای تبریک سال نو باید به گونه ای باشد که بر مخاطب خود تاثیر گذاشته و در خاطر او ثبت شود. طرح های گرافیکی هفت سین و ماهی و... آنقدر به وفور یافت می شوند که تاثیرگذاری زیادی ندارند و فقدان عنصر خلاقیت باعث می شود تا آن ها کمتر تاثیرگذار شوند.

  نوروز سال 1402 مبارک 1401/12/29
 • طرح گرافیکی خلاقانه از تایپوگرافی اسم علی | ولادت امام علی(ع) 608

  روز پدر مبارک، تایپوگرافی اسم علی

  مناسبتی

  13 رجب مصادف است با ولادت امام علی (ع) که اسوه ی عدالت و پهوانی در میان همه شیعیان هستند. این روز در ایران به روز پدر نام گذاری شده است. به راستی چه چیزی بهترین کادو برای روز پدر است؟ تا انتهای این مطلب همراه من باشید.

  روز پدر مبارک 1401/11/15
 • تصویر خلاقانه و طنز از پرچم کشور ولز 922

  اتحاد و همدلی برای پیروزی

  مناسبتی

  یکی از شیرین ترین لحظات فوتبالی مردم ایران در عصر روز جمعه 4 آذر رقم خورد. برد شیرین ایران در برابر ولز نتیجه اتحاد و همدلی بازیکنان و هواداران تیم ملی فوتبال ایران بود. اتفاقات بسیار مهمی رخ داد تا این برد قاطع و تاریخی برای ایران رقم خورد.

  پیروزی تاریخی ایران برابر ولز 1401/09/04
 • طرح گرافیکی مفهومی از دفاع مقدس(جنگ ایران و عراق) 996

  گرامی داشت هفته دفاع مقدس

  مناسبتی

  31 شهریور ماه، آغازین روز گرامی داشت هفته دفاع مقدس است. دفاعی جانانه که به مدت 8 سال در مقابل استکبار جهانی صورت پذیرفت و اجازه نداد یک ذره‌ای عزت مردم ایران خدشه دار شده و وجبی از خاک ایران جدا شود.

  چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس 1401/06/30
 • آرتورک خلاقانه تولد یک‌سالگی وبسایت کپل آرت 1,020

  تا سگ نشوی کوچه و بازار نگردی...

  مناسبتی

  شعر تا سگ نشوی کوچه و بازار نگردی، هرگز نشوی گرگ بیابان حقیقت را همه شنیده ایم اما تعداد کمی از ما به این شعر وزین و مفهومی اعتقاد داریم. در این مطلب که به مناسبت سالگرد تولد وبسایت کپل آرت است قصد دارم به این شعر زیبا و سختی هایی که در این مسیر متحمل شدم تا کپل آرت به شکلی که مشاهده می کند برسد، بپردازم.

  راز موفقیت در زندگی 1401/05/22
 • طرح مفهومی گرافیکی از خیمه امام حسین در روز عاشورا 783

  طرح مفهومی از خیمه امام حسین

  مناسبتی

  در مورد واقعه عاشورا توضیح و تفسیرهای بسیاری وجو د دارد اما به راستی اصلی ترین محور واقعه عاشورا چیست؟ چه چیزی باعث شده است تا امام حسین خود و خاندان خود را فدا کند. این طرح خلاقانه و مفهومی از خیمه امام حسین به مناسبت روز عاشورا طراحی شده است.

  درسهای واقعه عاشورا 1401/05/14
 • طرح مفهومی از چهارشنبه سوری یا چهارشنبه سوزی 1,466

  یک لحظه غفلت، یک عمر پشیمانی

  مناسبتی

  همه ما با اصطلاح یک لحظه غفلت یک عمر پشیمانی آشناییم. یکی از قدیمی ترین و کهن ترین جشن های ما ایرانیان، جشن چهارشنبه سوری است که در غروب آخرین سه شنبه سال انجام می شود. این سنت و جشن قدیمی متاسفانه در سال های اخیر از چهره واقعی اش و ماهیت اصلی اش فاصله زیادی گرفته است.

  چهارشنبه سوری 1400/12/24
 • رشته مهندسی کامپیوتر، مهندسان واقعی را می‌سازد... 1,657

  مهندس واقعی کیست؟

  مناسبتی

  پنجمین روز از آخرین ماه سال خورشیدی به نام روز مهندس مزین شده است. همواره در بین مهندسان مختلف این بحث و جدل وجود دارد که مهندسان واقعی چه کسانی هستند؟ به راستی چه افرادی مهندس ترین هستند؟

  روز مهندس 1400/12/04
 • طرح فوق العاده خلاقانه از کلمه Single (تنها) 1,398

  روز جهانی مجردها

  مناسبتی

  یازدهمین روز از یازدهمین ماه سال میلادی به نام روز مجردها نام گذاری شده است. با من با تایپوگرافی خلاقانه از کلمه Single و بررسی مزایا و معایب تنهایی و تاهل همراه باشید.

  ایده خلاقانه فتوشاپ 1400/08/20
 • اولین اسباب بازی دوران کودکی من 1,291

  دوران خوش کودکی

  مناسبتی

  لحظات کودکی را می توان در زمره لذت بخش ترین و زیبا ترین دوره های زندگی هر شخص قرار داد. در این مطلب به مناسبت روز جهانی کودک سعی دارم به ویژگی های دوران شیرین کودکی بپردازم.

  دوران کودکی یادش بخیر 1400/07/16