حمایت از کودکان سرطانی موسسه خیریه محک
مرتب سازی :
تعداد : 7

ادوبی فتوشاپ - سه بعدی

 • طرح گرافیکی سه بعدی Barzakh در ادوبی فتوشاپ800

  بعضی وقتا هم همه چی خاکستریه

  تایپوگرافی

  بعضی وقتا همه چی هم خاکستریه یعنی اینکه، ما انسان ها در زندگی فراز نشیب های بسیاری را تجربه کرده و می کنیم، اما گاهی اتفاقاتی برای ما رخ می دهد که نه در دسته فرازها قرار دارد و نه در دسته نشیب ها! اتفاقاتی که موجب سردرگمی و بلاتکلیفی ما می شوند و اثرشان بسیار بدتر از نشیب های زندگی ماست.

  دوران خاکستری زندگیبرزخ زندگی1401/04/28
 • رندر رئال یک چکش فرضی با چاشنی تناقض در فتوشاپ972

  یک تنـاقـض بزرگ

  خلاقانه

  دنیایی که در آن زندگی می کنیم مملو از تناقضاتی است که برای بسیاری از آنها هیچ دلیل منطقی وجود ندارد! یکی از بزرگترین تناقضات، نحوه برخورد تبعیض آمیز انسان با حیوانات مختلف است.

  حقوق حیواناتگیاه خواری1400/07/29
 • نقش و نگاری زیبا و رندر شده در ادوبی فتوشاپ871

  ماندالای سه بعدی خلاقانه

  خلاقانه

  طرح های ماندالا به خودی خود در دنیای دو بعدی بسیار جذاب و دلپذیر هستند. اما می توان با چاشنی کمی خلاقیت و صبر و تحمل این طرح های جذاب را به دنیای سه بعدی منتقل کرده و بر زیبایی آن ها افزود .

  سبک هنری ماندالاطرح ماندالا سه بعدی1400/05/27
 • تایپوگرافی سه بعدی انگلیسی، رندر شده در ادوبی فتوشاپ2,667

  خلاقیت بدون مرز در گرافیک

  خلاقانه

  همانگونه که دنیای برنامه نویسی با وجود زبان های برنامه نویسی زیاد گسترده است. دنیای گرافیک نیز گستره بزرگی دارد. خلاقیت عنصری مهم در گرافیک است که موجب گستردگی زیاد دنیای گرافیک شده است. یک طرح بدون خلاقیت، کاملا بدون روح است و به سرعت از ذهن بیننده پاک می شود. طرحی در خاطر بیننده می ماند که در عین سادگی خلاقانه باشد.

  فتوشاپ سه بعدیتایپوگرافی سه بعدی1400/05/26
 • تایپوگرافی سه بعدی الله در فتوشاپ با مفهوم زنگار قلب8,758

  زنگار قلب

  خلاقانه

  هر کودکی در بدو تولد خدای متعال را در قلب خود کاملا شفاف و زیبا همراه خود دارد. در واقع خدا در نهاد همه ی انسان ها چه بخواهند چه نخواهند وجود دارد اما برخی کارها موجب زنگار گرفتن وجود خدا در قلب انسان می شوند. این طرح گرافیکی مفهومی به منظور القای مفهوم زنگار قلب طراحی شده است.

  معنی زنگار قلبتایپوگرافی سه بعدی الله1400/05/26
 • کارکتر طراحی شده در ادوبی فیوز و رندر شده در فتوشاپ3,540

  سپاس قهرمان سلامت

  خلاقانه

  ما مردم ایران باید با تمام وجود قدردان زحمات خط مقدم درمان کرونا باشیم. فرشتگانی که هیچ وقت جا نزدند. با وجود حقوق های اندک و با اینکه می توانستند از زیر کار فرار کنند، تا انتها ایستادگی کردند. آن ها خود را فدا کردند تا افراد کمتری از جامعه قربانی کرونا شوند. این طرح گرافیکی سه بعدی را به این فرشتگان تقدیم می کنم.

  سپاس قهرمانان سلامتطرح گرافیکی سه بعدی1400/05/25
 • طرح گرافیکی مفهومی از کرونا در برابر انسان1,770

  طبیعت پیروز بر انسان

  خلاقانه

  کرونا یکی از بزرگترین دردهای بشر در قرن 21، بیش از آن که قربانیان زیادی گرفت، به انسان درس های مهمی آموخت. یکی از این درس ها ناتوانی همیشگی انسان در مقابل طبیعت بود. کرونا این مورد را به انسان آموخت که طبیعت همواره بر انسان پیروز است و انسان توانی برای مقابله با حقایق آن ندارد.

  کرونا انتقام طبیعتفتوشاپ سه بعدی1400/05/25