سپاس قهرمان سلامت

انتشار : 1400/05/25
بازدید : 5,033 پسند : 6 دیدگاه : 5 نشانک : 2
زمان خواندن: 2 دقیقه - دوشنبه 25 مرداد 1400

ما مردم ایران باید با تمام وجود قدردان زحمات خط مقدم درمان کرونا باشیم. فرشتگانی که هیچ وقت جا نزدند. با وجود حقوق های اندک و با اینکه می توانستند از زیر کار فرار کنند، تا انتها ایستادگی کردند. آن ها خود را فدا کردند تا افراد کمتری از جامعه قربانی کرونا شوند. این طرح گرافیکی سه بعدی را به این فرشتگان تقدیم می کنم.

کارکتر طراحی شده در ادوبی فیوز و رندر شده در فتوشاپ
کارکتر طراحی شده در ادوبی فیوز و رندر شده در فتوشاپ

ملت شریف ایران زحمات کادر شریف درمان کرونا را تا ابد به یاد خواهد داشت و مدیون تک تک پرسنل درمان کرونا خواهد بود. پس از گذشت بیش از یک سال از همه‌گیری کرونا همچنان شاهد رشادت‌ها و تلاش‌های بی‌وقفه کادر درمان هستیم که خیلی خودمونی جونشون رو گذاشتن کف دستشون و دارن هرچی از دستشون برمیاد رو برای این مردم میکنند، متاسفانه با وجود مشکلات و سختی های فراوان برای کادر درمان کرونا، بسیاری از هموطنان بدون توجه به پروتکل‌های بهداشتی به سفر رفتن که احتمالا بار این سفر ها چند روز آینده بر بروی دوش کادر کرونا خواهد رفت. همراهان عزیز در مورد به سفر نرفتن در دوران کرونا می‌توانید طرح خلاقانه تعطیلات کرونایی را در سایت مشاهده بفرمایین.


سپاس قهرمان سلامت

من به عنوان یک ایرانی از زحمات تمام پرسنل کرونا تشکر می‌کنم و این طرحم رو که هرچند بسیار ناچیز است رو تقدیمشون می‌کنم. امیدوارم در پناه حق همواره سلامت و تندرست باشند و با ریشه کن شدن کرونا تمام کادر کرونا با سلامت کامل به آغوش خانواده‌هایشان برگردند. امیدوارم همه‌ی هموطنان با رعایت پرتکل‌های بهداشتی باری از دوش پرستاران عزیز بردارند.


درباره این طرح گرافیکی

پایه و اساس این طرح یک کاراکتر 3بعدی است که در نرم افزار ادوبی فیوز (Fuse) طراحی شده است (این نرم افزار سال 2016 معرفی شد و تنها در نسخه بتا یا آزمایشی منتشر شد و هیچگاه به مرحله نسخه نهایی یا پایدار هم نرسید...!) و سپس در فتوشاپ متریال‌دهی شده و در نهایت همان‌جا رندر شده است. نقطه عطفِ مفهوم اصلی این طرح متریال اون است که نشان دهنده مشقت‌ها و سختی‌های کادر درمان است که ساخت و طراحی اون زمان و انرزی زیادی رو از من گرفت اما نتیجه بسیار مطلوب شد.

تقدیم به تک تک پرسنل خط مقدم کرونا

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: سه‌شنبه 1 فروردین 1402بازدید هفته : 14