معرفی ابزار هوش مصنوعی رنگ کپل آرت

1402/12/20
نمایش: 451 پسند: 2 دیدگاه: 0 دریافت: 7
زمان خواندن: 3 دقیقه - یکشنبه 20 اسفند 1402

ابزار هوش مصنوعی پیشنهاد پالت رنگ بر اساس شخصیت سرانجام پس از 3 ماه تلاش و انرژی رونمایی شد. در این مطلب همراه من باشید تا به صورت کامل این ابزار هوش مصنوعی و قابلیت‌های آن را خدمت‌تان معرفی کنم.

آرت ورک ابزار هوش مصنوعی کپل آرت | پیشنهاد رنگ بر اساس شخصیت افراد
آرت ورک ابزار هوش مصنوعی کپل آرت | پیشنهاد رنگ بر اساس شخصیت افراد

با پر رنگ‌تر شدن هوش مصنوعی در زندگی ما انسانها از سال 2022، همه روزه شاهد معرفی شدن ابزارهای جدیدتر و بهتری در این حوزه برای راحت‌تر شدن زندگی ما انسانها هستیم. یکی از حوزه‌هایی که هوش مصنوعی در آن بسیار حرف بری گفتن دارد،  دنیای گرافیک است. هوش مصنوعی می‌تواند کار طراحان گرافیک را بی‌نهایت ساده‌تر کرده و به رشد آن‌ها کمک کند. پیش از آغاز بررسی ابزار هوش مصنوعی پیشنهاد رنگ، شما عزیزان را به دیدن هوش مصنوعی در مقابل هوش طبیعی دعوت می‌نمایم.


انتخاب پالت رنگ به سادگی

گاهی بسیاری از کارفرمایان گرافیک، رنگی مناسب با لوگو یا برند خود را سراغ نداشته و انتخاب رنگ را بر عهده طراحان گرافیک قرار می‌دهند. ابزار هوش مصنوعی پیشنهاد رنگ می‌تواند به راحتی هرچه تمام‌تر و دقت تقریباً بالا، رنگی را پیشنهاد کند. این رنگ کاملاً یونیک است و از میان حدوداً 16.7 میلیون رنگ انتخاب شده و به همراه کدهایش قابل دریافت است.


تولید هوشمند رنگ

فرایند تولید رنگ برای کاربر توسط این ابزار هوش مصنوعی بسیار حرفه‌ای و هوشمند است و متناسب با سن، جنسیت و زمینه مورد علاقه فرد انجام می‌شود. گفتنی است که بزودی اطلاعات بیشتری از فرد گرفته می‌شود، تا دقت رنگ تولید شده بالاتر رود. سرعت این ابزار هوش مصنوعی مثال زدنی است و در کسری از ثانیه نتیجه را برای کاربر بر می‌گرداند.


پیدا کردن پالت رنگ مشابه

پس از تولید هوشمند رنگ متناسب با شخصیت فرد، به صورت خودکار در میان پالت‌های رنگی که تاکنون در سایت منتشر شده‌اند، جستجو شده  و در صورتی که پالت رنگی با رنگی مشابه با رنگ تولید شده ابزار هوش مصنوعی وجود داشته باشد، آن را به عنوان نمونه برای کاربر برمی‌گرداند.


توسعه ابزار هوش مصنوعی

ابزار هوشمند تولید رنگ متناسب با شخصیت کاربر، ابزاری نوپا می‌باشد و هم اکنون در ابتدای راه توسعه قرار دارد. بزودی این ابزار بهبود بیشتری یافته و دقت رنگ تولیدی‌اش بیشتر می‌شود. گفتنی است بزودی ابزار هوش مصنوعی پیشنهاد رنگ آپدیت برزگی دریافت می‌کند که مشکلات قبلی‌اش در آن برطرف شده هستند.


ابزار هوش مصنوعی با چه ساخته شده؟

ابزار هوش مصنوعی پشنهاد رنگ از یادگیری ماشین Decision Tree یا درخت تصمیم استفاده می‌کند و در زبان برنامه نویسی #C تحت فریمورک دات نت 8 نوشته است. توسعه این ابزار از زمان شکل گیری ایده تا انتشار نسخه دمو حدوداً 3 ماه زمان برده است.


حمایت از این ابزار هوش مصنوعی

بی شک حمایت شما عزیزان چه حمایت معنوی(به اشتراک گذاری و معرفی به دوستان) و چه حمایت مادی(پرداخت هزینه مالی) منجر به پیشرفت هرچه بیشتر این ابزار و بهبود سایتِ همیشه رایگان و همیشه بدون تبلیغات کپل آرت می‌گردد.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: یکشنبه 20 اسفند 1402نمایش هفته : 22