پالت رنگ پاییزی نارنجی سیر، مشکی و بژ

1402/08/28
نمایش: 657 پسند: 2 دیدگاه: 0 بکارگیری: 80
زمان خواندن: 2 دقیقه - یکشنبه 28 آبان 1402

ترکیب رنگی نارنجی سیر و مشکی یکی از جذاب‌ترین ترکیب‌های رنگ مشکی است. رنگ مشکی سرشار از انرژی، حرارت و پویایی است. رنگ بژ یکی از رنگهای خانواده قهوه‌ای است و نماد آرامش است. ترکیب رنگی این پالت رنگ مربوط به فصل پاییز است.

پالت رنگ پاییزی نارنجی سیر، مشکی و بژ به همراه روانشناسی رنگ و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ پاییزی نارنجی سیر، مشکی و بژ به همراه روانشناسی رنگ و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

رنگ نارنجی یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین رنگهای فصل پاییز است. رنگ نارنجی رنگ اصلی غروب آفتاب در فصل پاییز است. رنگ مشکی در کنار هر رنگی که قرار می‌گیرید، اثربخشی آن رنگ را دو چندان می‌کند. قرار دادن مشکی در کنار نارنجی در پالت رنگ پاییزی نارنجی سیر، مشکی و بژ یک ترکیب رنگ سرشار و قوی تولید می‌کند. پیش از شروع بررسی این پالت رنگ شما را به دیدن پالت رنگ پرتقالی دعوت می‌کنم.


روانشناسی رنگ نارنجی سیر

بی شک رنگ نارنجی یکی از گرم‌ترین، پرانرژی‌ترین و پویاترین رنگهاست. رنگ نارنجی بسیار هیجان آور است و اشتها را افزایش می‌دهد. از طرفی دیگر؛ حس غم و انده و حزن فراوانی در رنگهای نارنجی سیر موجود است. یکی از دلایلی که غروب پاییز را غم‌انگیز کرده است، وجود رنگ نارنجی تیره(سیر) در غروب افتاب است. رنگهای نارنجی روشن برخلاف تیره، بسیار شاداب و انرژی بخش هستند. نارنجی یکی از پرکاربردترین رنگها در استفاده برای کودکان است.


روانشناسی رنگ  بژ

رنگ بژ یکی از پرطرفدارترین رنگهای خانواده قهوه‌ای است. بژ رنگی میانه است و حس آرامش زیادی در خود دارد. در  صورتی که از این رنگ به عنوان رنگ پس زمینه استفاده نمایید، حس استرس و اظطراب از شما دور می‌شود. قرار گرفتن رنگ بژ در کنار رنگ نارنجی موجب تناسب هرچه بیشتر این پالت رنگی شده است. درصورتی که طرفدار این رنگ زیبا هستید، توصیه می‌کنم پالت رنگ بژ را نیز مشاهده کنید.


روانشناسی رنگ  مشکی

رنگ مشکی، رنگی اعجاب آور است، مشکی وابسته به محلی که از آن استفاده می‌شود، معانی و مفاهیم بلندی دارد. گاهی رنگ مشکی نماد حزن و اندوه است، گاهی نیز نماد شیک بودن و... استفاده از رنگ مشکی در کنار رنگ‌های قوی مثل نارنجی سیر، قرمز سیر و... می‌تواند اثر بخشی این رنگها را دو چندان کند و تاثیر پالت رنگی را دوچندان کند. استفاده از رنگهای مشکی روشن‌تر مانند کد رنگی rgb(62, 62, 62) که در این پالت رنگی استفاده شده است، موجب نرم‌تر شدن و دلنشین‌تر شدن مشکی می‌شود. ترکیب رنگ مشکی و طلایی یکی از زیباترین ترکیب‌های مشکی است که شما را به دیدن پالت رنگ مشکی و طلایی در کپل آرت دعوت می‌کنم.


موارد استفاده این پالت رنگ

اگر دارید پستی مربوط به فصل پاییز تولید می‌کنید، بی‌شک پالت رنگ نارنجی سیر، مشکی و بژ یکی از بهترین انتخاب‌‌ها برای شما است. ترکیب رنگهای متضاد مشکی و نارنجی یکی از زیباترین ترکیب‌های رنگهای تیره و روشن است. این پالت رنگ برگرفته از حس فصل زیبای پاییز است و تاثیر جذابی زیبایی بر بیینده دارد.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: یکشنبه 28 آبان 1402نمایش هفته : 28