پالت رنگ صورتی جیغ و کم رنگ با مشکی

1402/10/29
نمایش: 2,951 پسند: 2 دیدگاه: 2 بکارگیری: 147
زمان خواندن: 2 دقیقه - جمعه 29 دی 1402

خانواده رنگ صورتی یکی از پرطرفدارترین رنگها در میان خانم‌هاست. رنگ صورتی در کنار رنگ مشکی ترکیب متضاد زیبایی ایجاد می‌نماید. رنگ صورتی، رنگی لطیف و مهربانانه است که آرامش خاصی از خود نشان می‌دهد.

پالت رنگ صورتی جیغ و کم رنگ با مشکی به همراه روانشناسی رنگها و کد(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ صورتی جیغ و کم رنگ با مشکی به همراه روانشناسی رنگها و کد(Rgb, Cmyk, Hex)

همه ما رنگ صورتی را عموماً رنگی دخترانه و  زنانه می‌شناسیم. رنگ صورتی، رنگی بسیار نرم و لطیف است که مملوء از احساسات زنانه است. ترکیب رنگ پر احساسی مانند صورتی جیغ با رنگ مشکی ، می‌تواند اثر بخشی رنگ صورتی را دو چندان کند. همچنین استفاده از رنگ صورتی جیغ در کنار صورتی کمرنگ، موجب ایجاد تواضن و تناسب در پالت رنگی شده و نگاه بلند مدت حس لذت بخش‌تری برای بیننده ایجاد می‌کند. اگر شما نیز از عاشقان رنگ صورتی هستید، توصیه می‌کنم پالت رنگ ارغوانی را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ صورتی جیغ

با اختلاف زیباترین رنگ خانواده صورتی پررنگ، رنگ صورتی جیغ است. صورتی جیغ، انرژی و احساس بسیار بالایی دارد. گاهاً از رنگ صورتی جیغ برای بیان احساسات  زیاد و عشق نیز استفاده می‌شود. این رنگ را می‌توان در میان پرطرفدارترین رنگهای خانواده صورتی در میان خانم‌های جوان قرار داد. رنگ صورتی جیغ بمبی از احساس است که بهتر است در کنار رنگی بی احساس مانند رنگ مشکی استفاده شود، تا تضاد ایجاد شده و بیننده لذت بیشتری ببرد.


روانشناسی رنگ  صورتی کمرنگ

رنگ صورتی کمرنگ ارتباط تنگاتنگی با رنگ صورتی گلبهی دارد. هر دوی این رنگها احساس و انرژی کمتری به نسبت صورتی جیغ دارند و بیشتر نماد آرامش و لطافت هستند تا احساس. رنگهای صورتی ملایم و اصطلاحاً صورتی پاستیلی در میان خانم‌های مسن بیشتر طرفدار دارند، زیرا که منبعی از آرامش، لطافت و مهربانی هستند. درصورتی که علاقمند به صورتی کم رنگ هستید، پالت رنگ گلبهی را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ مشکی

در میان رنگهای مرئی؛ رنگ مشکی ، رنگی بسیار اسرارآمیز است. این رنگ طیف وسیعی از معانی و مفاهیم بسیار مختلفی چون؛ شیک بودن، غم و اندوه، تنهایی و... به همراه دارد. رنگ مشکی از آنجایی اسرارآمیز است که در کنار هر رنگی که قرار بگیرد می‌تواند اثربخشی آن را چندین برابر کند. از زیباترین رنگهای مکمل و متضاد مشکی می‌توان به صورتی جیغ و گلبهی اشاره کرد که در این پالت رنگی به درستی از آنها استفاده شده است.


موارد استفاده این پالت رنگ

اگر طیف وسیعی از مخاطبان شما در نرم‌افزار، وبسایت یا طرح‌های گرافیکی‌تان بانوان هستند، بی‌شک باید از رنگ صورتی استفاده نمایید. پالت رنگ صورتی جیغ و کم رنگ با مشکی، پالت رنگی بسیار پر احساس و لطیف است که می‌تواند خانم‌ها را به راحتی جذب خود نماید. استفاده از صورتی جیغ در کنار صورتی کمرنگ موجب می‌شود تا تضاد رنگی ایجاد شده و بیینده در نگاه به این پالت رنگ احساس خستگی نکند.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: جمعه 29 دی 1402نمایش هفته : 120