پالت رنگ هلویی و قرمز مرجانی(رنگ ترند سال 1403)

1402/12/15
نمایش: 858 پسند: 1 دیدگاه: 0 بکارگیری: 272
زمان خواندن: 2 دقیقه - سه‌شنبه 15 اسفند 1402

رنگ زیبای هلویی به عنوان رنگ ترند و مد سال 1403 انتخاب شده است. پالت رنگ سال 1403 نیز مانند پالت رنگ سال 1402(قرمز پرشین) پالت رنگی گرم است. ترکیب قرمز مرجانی و هلویی ترکیب رنگی گرم و لطیف به وجود می‌آورد.

پالت رنگ هلویی، قرمز مرجانی وبژ(پالت رنگ ترند سال 1403)، روانشناسی رنگ و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ هلویی، قرمز مرجانی وبژ(پالت رنگ ترند سال 1403)، روانشناسی رنگ و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

رنگ هلویی یکی از نرم‌ترین و لطیف‌ترین رنگهاست. رنگ هلویی یکی از  موردپسند‌ترین رنگها در میان بانوان است. رنگ هلویی رنگی گرم است.  رنگ قرمز مرجانی از ملایم‌ترین رنگهای خانواده قرمز محسوب می‌شود. رنگ قرمز مرجانی یکی از بهترین رنگهای مکمل برای رنگ هلویی(رنگ ترند سال 1403) می‌باشد. در صورتی که عاشق رنگ هلویی هستید پالت رنگ هلویی و گلبهی را نیز مشاهد کنید.


روانشناسی رنگ هلویی

برای بررسی رنگ هلویی باید ابتدا ترکیب رنگهای آن را بدانیم. رنگ هلویی از ترکیب رنگهای قرمز، زرد و سفید ساخته می‌شود. رنگ هلویی برخلاف قرمز یا نارنجی، رنگی بسیار ملایم است و انرژی، گرما و حرارت آن کنترل شده است. رنگ زیبا و پرطرفدار هلویی به عنوان رنگ مد و ترند در سال 1403 انتخاب شده است. از بهترین ست‌ها برای هلویی، رنگ قرمز مرجانی است. در کل می‌توان گفت که در پالت‌های رنگ سال 1403، رنگ هلویی رنگ اصلی است.


روانشناسی رنگ  قرمز مرجانی

رنگ قرمز خالص علاوه بر حس انرژی، گرما و عشقی که همراه خود دارد، حس استرس، اظطراب و خطر را نیز دارد. همین احساس اظطراب و خطر موجود در قرمز گاهاً اثر منفی بر ذهن مخاطب می‌گذارد. در رنگ قرمز مرجانی خبری از حس اظطراب و خطر موجود در قرمز مطلق نیست و این رنگ بسیار ملایم بوده و جز حس عشق، گرمی و دوستی حس دیگری ندارد.  همواره ترکیب یک رنگ از خانواده قرمز با رنگی مانند بژ، تضاد زیبایی ایجاد نموده و یکنواختی را از پالت رنگ دور می‌کند.


روانشناسی رنگ بژ

خانواده رنگ بژ در میان رنگهای ارگانیک قرار می‌گیرند. استفاده از رنگ بژ در هر محیطی منجر به انتقال حس اعتماد، طبیعی بودن و آرام بودن می‌شود. استفاده از بژ در دکوراسیون خانه، منجر به افزایش حس آرامش و اعتماد در محیط خانه می‌شود. رنگ برادر رنگ بژ، رنگ کرم است که می‌تواند در پالت رنگ کرمی درباره آن بخوانید.


موارد استفاده این پالت رنگ

گرما و لطافت و حس دوستی، از مهمترین ویژگی‌های  پالت رنگ هلویی و قرمز مرجانی(پالت رنگ ترند سال 1403) هستند. اگر شما نیز می‌خواهید رنگهای طرح گرافیکی خود را متناسب با رنگ سال تنظیم کنید، این پالت رنگ یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست. رنگهای هلویی و مرجانی از بهترین رنگها برای جذاب مخاطبان بانو هستند.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: پنجشنبه 24 اسفند 1402نمایش هفته : 22