پالت رنگ پاستیلی صورتی چرک، یاسی و سبزآبی

1403/04/01
نمایش: 146 پسند: 1 دیدگاه: 0 بکارگیری: 19
زمان خواندن: 3 دقیقه - جمعه 1 تیر

رنگهای پاستیلی صورتی و یاسی در میان بانوان طرفدار بسیار زیادی دارند. رنگهای پاستیلی عموماً بسیار لطیف هستند و در طیف رنگهای میانه قرار می‌گیرند. ترکیب رنگهای پاستیلی سبزآبی و صورتی بسیار زیباست.

پالت رنگ پاستیلی صورتی چرک، یاسی و سبزآبی به همراه روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ پاستیلی صورتی چرک، یاسی و سبزآبی به همراه روانشناسی رنگها و کدها(Rgb, Cmyk, Hex)

رنگ‌های پاستیلی در خانواده رنگ‌های کم رنگ و ملایم قرار دارند. از آنجا که این رنگ‌ها عموماً ملایم و کم‌انرژی هستند، بسیار آرامش‌بخش هستند و در میان بانوان طرفدار بسیاری دارند. رنگ‌های صورتی و یاسی پاستیلی به علت اینکه بسیار لطیف، ملایم و مهربانانه هستند در میان خانم‌های مسن بسیار پرطرفدار هستند. اگر شما نیز از عاشقان پالت‌های رنگ پاستیلی هستید، پیشنهاد می‌کنم پالت رنگ پاستیلی صورتی را در کپل آرت ببینید.


روانشناسی رنگ پاستیلی صورتی چرک

در میان رنگ‌ها رنگ صورتی پرطرفدارترین رنگ در میان بانوان و کم‌طرفدارترین رنگ در میان آقایان است. رنگ صورتی نماد زن است و سرشار از حس لطافت، مهربانی و نرمی است. از طرفی دیگر رنگ صورتی گاهاً نماد عشق پاک، انرژی زنانه و امید نیز است. رنگ صورتی چرک پاستیلی رنگی است بسیار نرم و دوستانه که حس ناب مهربانی را به بیننده منتقل می‌کند. از برترین مکمل‌های رنگ، رنگ صورتی، رنگ سبزآبی است.


روانشناسی رنگ یاسی پاستیلی

در میان رنگ‌های خانواده رنگ بنفش، رنگ یاسی بسیار طرفدار است. رنگ یاسی پاستیلی در کنار رنگ صورتی، از نرم‌ترین و لطیف‌ترین رنگ‌هاست. رنگ یاسی که از نام گل یاس بنفش برگرفته است، نماد عشق عمیق است. خانواده رنگ بنفش نماد سلطنت و ثروت نیز است و در این میان یاسی نیز مستثنا نیست. رنگ بنفش یاسی نماد عشقی عمیق و بسیار زیاد است.


روانشناسی رنگ سبز آبی پاستیلی

یکی از آرامش‌بخش‌ترین رنگ‌ها، رنگ سبزآبی است. رنگ سبزآبی که از ترکیب رنگ‌های سبز و آبی ساخته می‌شود، نماد آرامش و اعتماد است. استفاده از رنگ سبز آبی در دکوراسیون خانه بسیار آرامش بخش است. رنگ سبز آبی یکی از بهترین مکمل‌های رنگ‌های پرانرژی مانند صورتی است. رنگ سبزآبی این پالت رنگ با کد rgb(145, 221, 207) ارتباط تنگاتنگی با فیروزه‌ای دارد.


روانشناسی رنگ سفید استخوانی

رنگ‌های سفید شیری و سفید استخوانی ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند. رنگ سفید استخوانی پالت رنگ پاستیلی با کد رنگی rgb(247, 249, 242) از سفید مطلق با مقدار 255 در کانال‌های قرمز و سبز و آبی، اندکی تیره‌تر است و میزان بازتاب نور کمتری از خود دارد. بازتاب نوری کمتر موجب می‌شود تا چشمان بیننده در نگاه بلند مدت، کمتر آزرده شوند. لازم به ذکر است؛ استفاده از سفید در رنگ پس زمینه بسیار متداول است.


موارد استفاده پالت رنگ پاستیلی صورتی، یاسی و سبز آبی

اگر به دنبال یک پالت رنگ پاستیلی هستید تا با استفاده از آن خانم‌ها را جذب کنید، پالت رنگ پاستیلی صورتی چرک، یاسی و سبز آبی یکی از بهترین انتخاب‌هاست. صورتی پاستیلی و یاسی در میان بانوان بسیار طرفدار دارند. در این پالت رنگ از ترکیب رنگی متضاد و مکمل صورتی و سبز آبی استفاده شده است تا یکنواختی را از پالت رنگ بگیرد. هارمونی رنگ این پالت رنگ موجب یکدستی و تناسب آن شده است.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: چهارشنبه 20 تیرنمایش هفته : 26