پالت رنگ قرمز پرشین، گلبهی و کالباسی(پالت رنگ ترند سال 1402)

1401/12/13
نمایش: 13,022 پسند: 3 دیدگاه: 0 بکارگیری: 612
زمان خواندن: 3 دقیقه - شنبه 13 اسفند 1401

پالت رنگ قرمز پرشین، گلبهی و صورتی از رنگهای بسیار جذاب و ملایم طیف صورتی و قرمز تشکیل شده است. این پالت رنگی کاملا مطابق با رنگ سال 1402 یعنی رنگ قرمز پرشین انتخاب شده است و بسیار مناسب برای استفاده از آن در سال 1402 است.

پالت رنگ قرمز پرشین، گلبهی و کالباسی(پالت رنگ ترند سال 1402)، روانشناسی رنگ + کدهای رنگی(Rgb, Cmyk, Hex)
پالت رنگ قرمز پرشین، گلبهی و کالباسی(پالت رنگ ترند سال 1402)، روانشناسی رنگ + کدهای رنگی(Rgb, Cmyk, Hex)

اگر شما نیز از عاشقان رنگ قرمز هستید یا اینکه دوست دارید مطابق با رنگ سال، پالت رنگ مناسب خود را انتخاب کنید، پالت رنگ قرمز پرشین، گلبهی و صورتی کالباسی  بهترین انتخاب برای شماست. رنگهای این پالت بسیار جذاب هستند و طیف میانه قرار دارند و اصطلاحا رنگ جیغ نیستند. این پالت رنگی حس عشق و نشاط را به ببنده منتقل می‌سازد. قبل از بررسی این پالت رنگی، شما را به دیدن پالت رنگی دخترانه بنفش، صورتی دعوت می‌کنم.


روانشناسی رنگ قرمز پرشین

رنگ قرمز همانطور که نمادی برای پویایی، حرارت،عشق، گرما است، نمادی برای استرس و اظطراب، دلهره و خطر نیز هست. رنگ قرمز پرشین (viva magenta) با کد رنگی Rgb(162,20,65) هیچ حس دلهره و استرسی در خود ندارد و تنها حس عشق و دوستی همراه خود دارد. این رنگ قرمز از این جهت بسیار جذاب است که ویژگی‌های منفی رنگ قرمز مطلق یعنی استرس و خطر و دلهره را همراه خود ندارد و تنها حس دوستی و نشاط و عشق را با خود منتقل می‌سازد. در انتها باید اشاره کنم که رنگ قرمز پرشین برگرفته از رنگ خاک سرخ رنگ خلیج فارس است. دوستان عزیزم؛ طرح گرافیکی نوروز ۱۴۰۲ را با پالت قرمز پرشین را می‌توانید از پست طرح گرافیکی تبریک سال نو سال نو مشاهده بفرمایید.


روانشناسی رنگ گلبهی

برای ساخت رنگ گلبهی کافی است، رنگ های  زرد و صورتی (زرد و قرمز) را با یکدیگر ترکیب کنیم. رنگ گلبهی یک رنگ بسیار جذاب برای بانوان است که سرشار از حس آرامش و مثبت گرایی است. این رنگ احساس بد را از انسان دور نموده و به او حس مثبت و آرامش را القا می‌کند. استفاده از رنگ گلبهی در کنار رنگهای تشکیل دهنده آن یعنی زرد و صورتی(درست مانند همین پالت رنگی) می‌تواند اثر بخشی آن را دوچندان نماید.


روانشناسی رنگ صورتی کالباسی

رنگ صورتی کالباسی یا رنگ صورتی دودی ، رنگی از طیف خانواده رنگهای صورتی است که در رنج ملایم قرار دارد و از شدت زیاد رنگ صورتی فاصله دارد. این رنگ همان ورژن کم رنگ شده رنگ گلبهی است. هر حسی که رنگ گلبهی می‌تواند به بیننده منتقل سازد، رنگ صورتی کالباسی نیز همان احساس را منتقل می کند، منتها با شدت بسیار کمتر و ملایم‌تر.


روانشناسی رنگ بژ

از آنجا که رنگهای گلبهی و صورتی کالباسی از رنگ های صورتی و زرد تشکیل شده اند، وجود رنگ زرد در کنار این رنگ ها می تواند، اثر بخشی آن ها را دو چندان نماید. رنگ زرد استفاده شده در این پالت رنگی، رنگ بژ است که در خانواده رنگ های زرد قرار دارد و ملایم تر و تیره است. این رنگ به علت ملایم بودن در نگاه بلند مدت برای کاربر مشکلی ایجاد نمی نماید. لازم به ذکر است، رنگ بژ نمادی برای شور و اشتیاق و اعتماد به نفس است.


کاربرد پالت رنگ

اگر مخاطبان شما بانو هستند، متمایل هستید تا حس عشق و دوستی و آرامش را به بیننده منتقل کنید و از طرفی دوست دارید از رنگ سال استفاده نمایید، بهترین انتخاب برای شما استفاده از پالت رنگ قرمز پرشین، گلبهی و کالباسی  است. با استفاده از این پالت رنگی در آرتورک شما یا رابط کاربری وبسایتتان می‌توانید به راحتی مخاطبان بانو را جذب نموده و حس دوستی، عشق و آرمش را به آن ها تزریق نمایید.

با خرید فنجانی قهوه، از کپل آرت پشتیبانی کنید.
واپسین‌ دگرگونی: سه‌شنبه 15 اسفند 1402نمایش هفته : 317