حمایت از کپل آرت

واپسین دگرگونی : 1402/06/25
حمایت مالی و معنوی از وبسایت کپل آرت
حمایت مالی و معنوی از وبسایت کپل آرت

وبسایت کپل آرت در تابستان سال 1400 با محوریت آموزش گرافیک و برنامه نویسی راه اندازی شد. من علی یوسفی از همان ابتدا سعی کردم تا تجربیات و فنونی که در زمینه های گرافیک و برنامه نویسی و ایده های ناب خلاقیت که بلد هستم را با شما دوستان گرامی‌ام به اشتراک بگذارم و تا اکنون بر همین رسالت باقی مانده ام. راه های بسیاری برای کسب درآمد برای من در این وبسایت از جمله تبلیغات گذاشتن و درآمد بسیار بالای آن یا فروش خدمات وجود داشت که هیچگاه عملی نشدند و کپل آرت همواره رایگان و بی تبلیغات باقی ماند.


کپل آرت؛ همیشه رایگان، همیشه بی‌تبلیغات

من بر این باور بودم که ذکات علم در نشر بی چون و چرای آن است، و اصلا موافق با دریافت هزینه نبوده و نیستم. لازم به ذکر است که ترافیک وبسایت کپل آرت نیز برای رفاه حال شما دوستان با دردسرهای فراوان نیم بها شد، تا شما همراهان تجربه لذت بخش تر و بهتری از این وبسایت داشته باشید.

ذکات علم در نشر بی چون و چرای آن است.


هزینه های سرسام آور

با توجه مشکلات فراوان اقتصادی کشور و هزینه های بالای نگهداری وبسایت از جمله هزینه های هاست و سرور و گواهی های ssl و... از شما دوستان و همراهان ارجمندم تقاضا دارم در صورتی که در این مدت از وبسایت کپل آرت استفاده کرده اید و یا به طور خلاصه تر با آن حال کرده اید و لذت برده اید با میل باطنی و رضایت صد در صدی به میزانی که دوست دارید از کپل آرت حمایت کنید.

حمایت شما دوستان گرامی برای بنده بمبی از انرژی و انگیزه خواهد بود و من را به توسعه و پیشرفت هر بیشتر وبسایت کپل آرت ترغیب خواهد نمود و بی شک در افزایش کیفیت وبسایت کپل آرت تاثیرگذار خواهد بود.


حمایت معنوی

برای حمایت از کپل آرت تنها راه پرداخت وجه و حمایت مالی وجود ندارد. بلکه شما دوستان و همراهان می توانید با انتشار طرح های گرافیکی بنده با ذکر نام دامنه وبسایت یا هم‌رسانی نوشته‌های وبسایت در هر جا و مکانی از جمله استوری های اینستاگرام، پست های توییتر و .. به بیشتر دیده شدن کپل آرت کمک نموده و از این طریق از کپل آرت حمایت کنید.

مطمئن باشید که شما نیز از طرف من و وبسایت کپل آرت حمایت متقابل خواهید شد. این حمایت متناسب با حمایت شما خواهد بود.


حمایت مالی

دوستان و ارجمندانی که می خواهند به منظور حمایت از وبسایت وجهی را به عنوان هدیه پرداخت کنند. می توانند به راحتی با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین زیر وجه مورد نظر خود(حداقل 15 هزار تومان - قیمت یک فنجان چای) را در امنیت و سرعت واریز نمایند.

لطف شما ارجمندان در راستای افزایش خدمات و مخارج سایت مصرف می گردد و از اینکه من را درک می فرمایید و به من کمک می کنید از شما نهایت سپاسگزاری را دارم. باشد که با قدرت و تمرکز بیشتری کپل آرت در خدمت شما باشد(:

واپسین‌ دگرگونی: 1402/06/25بازدید : 1,609