حمایت از کودکان سرطانی موسسه خیریه محک
مرتب سازی :
تعداد : 16

ادوبی فتوشاپ - سیاسی

 • عکس پرتره گرافیکی از چهره بنیامین نتانیاهو 403

  باد بکاری، توفان درو می‌کنی!

  ادیت پرتره

  از همان ابتدای اغتشاشات و اعتراضات ایران در شهریور 1401، نتانیاهو جز اولین افرادی بود که از این اتفاقات به شدت حمایت کرده، فاز دلسوزی برداشته و آتش بیار معرکه شد. با گذشت 6 ماه از این اتفاقات اما همه چیز اکنون بر عکس شده است. ایران با عربستان توافق نموده و اسرائیل  در یک بحران جنگ داخلی قرار دارد.

  پرتره گرافیکی 1402/01/06
 • تصویر خلاقانه و طنز از پرچم کشور ولز 922

  اتحاد و همدلی برای پیروزی

  مناسبتی

  یکی از شیرین ترین لحظات فوتبالی مردم ایران در عصر روز جمعه 4 آذر رقم خورد. برد شیرین ایران در برابر ولز نتیجه اتحاد و همدلی بازیکنان و هواداران تیم ملی فوتبال ایران بود. اتفاقات بسیار مهمی رخ داد تا این برد قاطع و تاریخی برای ایران رقم خورد.

  پیروزی تاریخی ایران برابر ولز 1401/09/04
 • طرح سه بعدی خلاقانه از تایپوگرافی Izeh (حادثه تروریستی ایذه) 908

  پروژه سوریه سازی ایران

  خلاقانه

  هنوز داغ حمله تروریستی حرم شاهچراغ خوب نشده بود که حمله تروریستی دیگری در ایذه و اصفهان رخ داد و داغ روی داغ دلمان گذاشت. حال و روز امروز ایران عزیزمان چیز خیلی عجیبی برای افرادی که تاریخ معاصر را دنبال کرده اند نیست. ایران کم کم و آهسته آهسته دارد به سوریه سال 2011 مبدل می شود. با این مقاله همراه من باشید.

  جنگ داخلی سوریه 1401/08/26
 • پرتره ای به حالت نقاشی از زلنسکی (افکت Sponge فتوشاپ) 1,088

  زلنسکی بازیچه دست آمریکا

  خلاقانه

  از حوالی اسفند ماه سال 1401 بود که اوکراین و ایضا جهان وارد بحران بزرگی شد. روسیه با حمله به اوکراین ثابت کرد که با کسی بر سر امنیتش شوخی ندارد و از طرفی صبر و تحمل رجزخوانی زلنسکی را ندارد و قاطعانه عمل می کند. زلنسکی مه هیچ سواد سیاسی نداشته و ندارد، یکی از مهمترین عوامل بحران اوکراین است.

  جنگ روسیه و اوکراین 1401/08/23
 • طرح گرافیکی خلاقانه از تبریک هالووین با پهبادهای شاهد به ناتو 666

  شاهد(پهباد) از غیب رسید...!

  خلاقانه

  از عبارت "هیچ کس حق نداره به ایران سلاح بفروشه" در سال های جنگ، رسیدیم به عبارت "نزارید اینا پهباد صادر کنن" در روزهای اخیر. ایران هیچ گاه به دنبال جنگ طلبی نبوده و نخواهد بود و تنها دارد از حق فروش و صادرات ادوات جنگی اش(فروش پهباد شاهد 136) استفاده می کند.

  صادرات پهپاد ایران به روسیه 1401/08/10
 • طرح گرافیکی خلاقانه از حادثه تروریستی حرم شاهچراغ 827

  برای توی کوچه رقصیدن...

  سیاسی

  40روز است مملکت ما فرازها و نشیب های گوناگونی را طی کرده است. امروز بود که خبر تکان دهنده حمله تروریستی به حرم شاهچراغ همه ما را در شکی عجیب فرو برد. کشتن تک نفره بسیجی ها و پاسداران از این جماعت وحشی بعید نبود، اما کشتن تعدادی زیادی از مردم بی گناه از جمله تعدادی کودک و مادر آن هم برای اهداف هوس رانی و کوته مایه اصلا برای هیچ انسانی قابل هضم نیست.

  حادثه تروریستی شاهچراغ 1401/08/04
 • طرح گرافیکی مفهومی از دفاع مقدس(جنگ ایران و عراق) 996

  گرامی داشت هفته دفاع مقدس

  مناسبتی

  31 شهریور ماه، آغازین روز گرامی داشت هفته دفاع مقدس است. دفاعی جانانه که به مدت 8 سال در مقابل استکبار جهانی صورت پذیرفت و اجازه نداد یک ذره‌ای عزت مردم ایران خدشه دار شده و وجبی از خاک ایران جدا شود.

  چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس 1401/06/30
 • طرح گرافیکی خلاقانه از فیلترینگ اینستاگرام در ایران 1,258

  فیلترینگ اینستاگرام؛ خیلی دور خیلی نزدیک

  تکنولوژی

  پس از فروکش کردن طرح جنجالی صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی، همه بر این باور رسیدند که فیلترینگ اینستاگرام غیر ممکن است. اما از چند هفته گذشته شاهد کندی بسیار زیادی در اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی هستیم که بوی قضیه فیلترینگ را به مشام ما می‌رسانند.

  فیلترینگ اینستاگرام در ایران 1401/06/16
 • طرح گرافیکی تبدیل عکس ادولف هیتلر به نقاشی در فتوشاپ 3,202

  حقایقی در مورد آدولف هیتلر

  خلاقانه

  در کتاب های تاریخ هیتلر فردی دیکتاتور و مستبد توصیف شده است. بسیاری از ما نیز آن را پذیرفته ایم. اما اگر در مورد شخص هیتلر تحقیق کنیم، متوجه می شویم که این کتاب ها تنها نیمه خالی لیوان را بولد کرده اند و تنها به نکات منفی شخص هیتلر پرداخته اند.اما به راستی آدولف هیتلر چه ویژگی های مثبتی داشت؟

  آدولف هیتلر رهبر آلمان نازی 1401/03/30
 • طرح مفهومی از روزهای تیره و تار اقتصاد ایران 3,150

  دلایل بدبختی مردم ایران

  خلاقانه

  سال هاست که مشکلات فراوان اقتصادی زندگی همه ایرانیان را از جهات مختلف تحت تاثیر خود قرار داده است. چه چیز باعث شده که ما ایرانیان در این وضعیت فاجعه بار اقتصادی قرار بگیریم؟ چه چیز باعث شده مردم ایران به علت مسائل اقتصادی در بدبختی به سر ببرند؟ در ادامه بررسی خواهم کرد.

  بدبختی در ایران 1401/02/20
 • طنز سیاسی؛ استالینگراد، لنینگراد و پوتینگراد! 2,101

  لنینگراد، استالینگراد و حال پوتینگراد

  خلاقانه

  حتما تاکنون نام های استالینگراد و لنینگراد که از استان های روسیه هستند به گوشتان خورده است. در این آرتورک به شیوه ای خلاقانه و مفهومی اوکراین به عنوان استان دیگر روسیه تحت عنوان پوتینگراد به نمایش درآمده است.

  استان استالینگراد 1400/12/13
 • پرتره‌ای از ولادیمیر پوتین، ریاست جمهوری فدراسیون روسیه 1,752

  جنگ در کی‌یف یا مسکو؟

  ادیت پرتره

  چند روزی است که جنگ اوکراین تیتر یک همه روزنامه ها و خبرگزاری ها شده است. همه از پوتین به خاطر حمله به اوکراین احساس تنفر می کنند اما من او را تحسین می کنم، زیرا نبردی که قرار بود در مسکو انجام شود را به اوکراین منتقل کرد.

  ولادیمیر پوتین 1400/12/11
 • طرح مفهومی از طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی 1,386

  صیانت یا خیانت؟ مسئله این است

  تکنولوژی

  چند ساعت پیش بود که طرح صیانت از فضای مجازی به تایید کمیسیون حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی رسید. این طرح همواره در نقد بسیاری از اقشار جامعه قرار داشته و سر و صدای زیادی کرده است. این طرح همانطور که مزایای زیادی دارد، معایبی بسیاری نیز به دنبال دارد.

  طرح صیانت از فضای مجازی 1400/12/03
 • طرح مفهومی از پایان جنگ جهانی سوم و تقسیم اوکراین 2,123

  بحران اوکراین، سرآغاز جنگ جهانی

  خلاقانه

  اگر فرد سیاسی نیز نباشید، حتما تاکنون اخباری را درمورد تحولات اوکراین و حمله روسیه به آن شنیده اید. تحولاتی که می تواند منجر به جنگ جهانی سوم شوند و زمینه ساز انقراض بشری با بمب های اتمی شوند.

  بحران اوکراین 1400/11/27
 • طرح مفهومی از قطعی سرورهای فیسبوک و پیشرفت رقیبان 897

  اعتبار پوشالی

  تکنولوژی

  دیشب بود که سرورهای فیسبوک برای ساعاتی قطع شدند و جمعیت بسیاری در گوشه و کنار دنیا را در بهت و حیرت فرو بردند. این قطعی سرورها بسیار بیشتر از اینکه به اعتبار پوشالی فیسبوک ضرر زد، به پیامرسان های دیگر نفع رساند.

  جاسوسی فیسبوک 1400/07/13
 • طرح مفهومی از انگشت نما بودن 1,111

  همرنگی با جماعت یا انگشت نمایی

  پترن

  در دنیای زندگی می کنیم که انگشت نمایی در اذهان مردم بسیار بد است. اما گاهی آنقدر اوضاع احمقانه می شود که انسان ترجیه می دهد انگشت نما شود تا اینکه یک احمق با رنگ جماعت باشد. در این آرتورک مفهوم انگشت نمایی با ساخت پترن یا الگویی در دنیای فتوشاپ همراه شده است.

  پترن ها در فتوشاپ 1400/07/07